Dovolenka v Sárvári

Maďarskému Sárváru vládnu vychýrené termálne kúpele s moderným komplexom. Okrem termálov vás zaujme hrad Nádasdy s múzeom či miestne rozsiahle arborétum. Môžete napríklad zájsť do jednej z miestnych reštaurácií a okúsiť tradičnú maďarskú kuchyňu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Lokalita hotela je výborná - pobyt v blízkosti zvierat i prírody bol skrátka fantastický. V hoteli je pokojná atmosféra, ktorá sa skvele hodí k jeho okoliu. Zamestnanci boli veľmi milí a usmievaví. V hotelovej reštaurácii sme si pochutnali na lahodných jedlách (nechýba ani ponuka pre deti). Kúpele aj zastávka vyhliadkového vláčika boli vzdialené doslova pár krokov. Hotel Vadkert Major *** odporúčam ako rodinám s deťmi, tak aj párom, ktoré túžia po troške romantiky. Skvelé zážitky tu čakajú na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Maďarské mestečko Sárvár nie je síce veľké, ale o zábavu tú núdza nebude. Turistov sem lákajú predovšetkým parádne termálne kúpele, za návštevu stojí aj historické centrum s Nádasdyho hradom, botanická záhrada s arborétom či fontána na Kossuthovom námestí so svetelnými i zvukovými efektmi.

Termálne kúpele Sárvár si zamiluje každý

V okolí Sárváru vyvierajú hneď dva liečebné pramene, takže si tú užijete dvojnásobnú liečivú silu miestnej vody. Termálne kúpele Sárvár majú neuveriteľnú rozlohu 5 000 m² a obľúbia si ich mladé páry, rodiny s deťmi i seniori. Každý tu nájde to svoje. Kúpele môžeme rozdeliť na liečebnú a zážitkovú časť. V tej liečebnej nájdete 5 bazénov, v zážitkovej potom 4 bazény, ale tiež rôzne tobogany, šmykľavky a ďalšie atrakcie. Na jeseň a v zime potom zamierte do Saunového sveta - fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie už na vás čakajú!

Cestujete do Maďarska s deťmi? Tak to príde vhod detský kútik s vychovávateľkou, ktorá vaše ratolesti zadarmo postráži, zatiaľ čo si pôjdete dať kávu či niečo dobré pod zub. Vyberať si môžete z pobytov, kde majú deti ubytovanie zdarma.

Chcete mať istotu, že váš pobyt bude dokonalý? Dívajte sa po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.