Dovolenka v Sárvári

Maďarskému Sárváru vládnu vychýrené termálne kúpele s moderným komplexom. Okrem termálov vás zaujme hrad Nádasdy s múzeom či miestne rozsiahle arborétum. Môžete napríklad zájsť do jednej z miestnych reštaurácií a okúsiť tradičnú maďarskú kuchyňu.

Načítavam ponuky...


Maďarské mestečko Sárvár nie je síce veľké, ale o zábavu tú núdza nebude. Turistov sem lákajú predovšetkým parádne termálne kúpele, za návštevu stojí aj historické centrum s Nádasdyho hradom, botanická záhrada s arborétom či fontána na Kossuthovom námestí so svetelnými i zvukovými efektmi.

Termálne kúpele Sárvár si zamiluje každý

V okolí Sárváru vyvierajú hneď dva liečebné pramene, takže si tú užijete dvojnásobnú liečivú silu miestnej vody. Termálne kúpele Sárvár majú neuveriteľnú rozlohu 5 000 m² a obľúbia si ich mladé páry, rodiny s deťmi i seniori. Každý tu nájde to svoje. Kúpele môžeme rozdeliť na liečebnú a zážitkovú časť. V tej liečebnej nájdete 5 bazénov, v zážitkovej potom 4 bazény, ale tiež rôzne tobogany, šmykľavky a ďalšie atrakcie. Na jeseň a v zime potom zamierte do Saunového sveta - fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie už na vás čakajú!

Cestujete do Maďarska s deťmi? Tak to príde vhod detský kútik s vychovávateľkou, ktorá vaše ratolesti zadarmo postráži, zatiaľ čo si pôjdete dať kávu či niečo dobré pod zub. Vyberať si môžete z pobytov, kde majú deti ubytovanie zdarma.

Chcete mať istotu, že váš pobyt bude dokonalý? Dívajte sa po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.