Pobyt s animáciami pre deti a dospelých

Nudná dovolenka nehrozí! Stačí si vybrať nádherný pobyt s animáciami, ktoré spoľahlivo zabavia malých aj veľkých. Koncerty, výlety, workshopy alebo šport - zábavu nemusíte plánovať, postaráme sa o ňu za vás. Tak ktorý pobyt je pre vás ten pravý?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotelový areál Terme Snovik sa nachádza ďaleko od ruchu civilizácie, v krásnej prírode uprostred lesov. Hneď ako vystúpite z auta ucítite čerstvý čistý vzduch. V hlavnej budove sídli recepcia, reštaurácia a kúpele. Domčeky s izbami sú rozosiate po celom areáli a sú vkusne zariadené, a to vrátane balkóna. Z okien je krásny výhľad na okolité kopce. Hotel je ideálnym východiskovým bodom na potulky turistickými trasami. Skvelé chvíle si tu užijete aj počas daždivých dní - leňošiť môžete pri termálnom bazéne či v saunách. Pobyt vrelo odporúčam milovníkom prírody a pokoja. Krásne som si tu oddýchli.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím


Túto dovolenku si jednoducho zamilujete! Hotely s animáciami pripravili zábavné programy, ktoré vám spríjemnia pobyt a zabavia vás aj vaše deti. O všetko bude postarané, vy môžete len relaxovať a užívať si príjemné chvíle zábavy.

Pobyt s animáciami

Animačný program sa v jednotlivých hoteloch líši, takže je len na vás, ktoré aktivity sú vášmu srdcu najbližšie. Niekde vás rozveselia živou hudbou alebo tanečnými večermi, inde si môžete dopriať oddych pri relaxácii alebo sa venovať pohybu. Počas animačného programu pre dospelých sa môžete porozprávať s ostatnými hosťami a užiť si hrejivé chvíle so svojimi blízkymi.

Animátori sa venujú najmä deťom, ktoré sa môžu tešiť na rôzne zábavné hry, vzrušujúce predstavenia a tvorivé dielne. Môžu sa napríklad vydať na cestu za skrytým pokladom, pochutnať si na dobrotách počas pikniku alebo si pozrieť večerné premietanie detských filmov.