Hotely Pytloun

Zažite pravú českú pohostinnosť vďaka známej siete hotelov Pytloun. Lahodnú kuchyňu a komfortné izby si môžete vychutnať v 13 designových hotelov aj tradičných penziónoch ako v centrách historických miest, tak aj uprostred kúzelnej prírody Česka.

Načítavam ponuky...


Hotely z českej siete Pytloun sú známe najmä vďaka výbornej strave pripravenej z čerstvých a lokálnych surovín, luxusnému prostrediu izieb aj celých interiérov a dôrazu na ochranu životného prostredia. Ak má vami vybraný Pytloun hotel naviac v názve tiež slovo „wellness“, môžete sa tešiť tiež na odpočinok vo wellness centre.

Kde nájdete hotely zo siete Pytloun?

Nadštandardné ubytovanie a parádne služby zaručujú hotely Pytloun svojim hosťom už od roku 2003. Dnes tvorí sieť už 13 ubytovaní, z ktorých si každý vyberie to svoje - milovníkov miest potešia designové hotely v centre Prahy či Liberca, milovníkov turistiky pobyty uprostred krásnej českej prírody Krušných hôr či Krkonôš.

Za prvotriednym pobytom spojeným s poznávaním krás Prahy sa vydajte do Pytloun Zámeckého Hotela Ctěnice ****. Luxusný hotel sídli priamo v zámockom areáli, kde si okrem krásneho prostredia na kraji hlavného mesta vychutnáte aj prehliadku konskej jazdiarne, múzejnej expozície alebo prechádzky po rozsiahlej záhrade.

Priamo v centre Liberca stojí luxusný Pytloun Grand Hotel Imperial ****. Blízko tak budete mať blízko ako k miestnemu aquaparku a zábavnému centru, tak aj do zoo s botanickou záhradou. Teda za predpokladu, že sa vám prepychovú izbu a hotelovú reštauráciu Zlatý Kohout vôbec bude chcieť opustiť…

Krásy Krkonôš si najlepšie užijete z Pytloun Wellness Hotela Harrachov ****. Ani tu nechýbajú designové interiéry, parádna kuchyňa a rozsiahle wellness centrum.