Silvestrovské pobyty

Splňte si novoročné cestovateľské predsavzatie s predstihom. Ohňostroj a šampanské si najlepšie vychutnáte na jednom z našich silvestrovských pobytov. Koniec roku a začiatok nového môžete osláviť vo dvojici, s rodinou alebo s priateľmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotelový areál Terme Snovik sa nachádza ďaleko od ruchu civilizácie, v krásnej prírode uprostred lesov. Hneď ako vystúpite z auta ucítite čerstvý čistý vzduch. V hlavnej budove sídli recepcia, reštaurácia a kúpele. Domčeky s izbami sú rozosiate po celom areáli a sú vkusne zariadené, a to vrátane balkóna. Z okien je krásny výhľad na okolité kopce. Hotel je ideálnym východiskovým bodom na potulky turistickými trasami. Skvelé chvíle si tu užijete aj počas daždivých dní - leňošiť môžete pri termálnom bazéne či v saunách. Pobyt vrelo odporúčam milovníkom prírody a pokoja. Krásne som si tu oddýchli.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím
Overené Travelkingom

“Na pobyt aj cestu do Hotela Borgo I Tre Baroni spomínam naozaj veľmi rád. Bola to moja prvá veľká cesta po Taliansku a prvé zoznámenie sa s Toskánskom. Po zdolaní kopca a serpentín sa človek ocitne v nádhernej toskánskej dedinke a v štýlovo zariadenom hoteli. Čas môžete tráviť pri bazéne s pohárom vína, alebo sa vydať do Florencie, ktorá je v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti. S pokojným srdcom môžem každému odporučiť.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Nudných silvestrovských večerov pri televíznych estrádach a postávania v kluboch už bolo dosť - je načase vyraziť za netradičným zážitkom! Užite si pohárik šampanského a veľkolepý ohňostroj nad metropolami v okolitých krajinách. Alebo dáte prednosť polnočnej zábave na svahu, tombole či odpočítavaniu posledných sekúnd starého roka vo vírivke? Vyberte si silvestrovský pobyt podľa vašich predstáv, v našej ponuke ho určite objavíte.

Kde prežijete tie najlepšie silvestrovské oslavy?

Koniec decembra je často spojený s tuhou zimou, tak prečo si ju neužiť? Vyrazte s celou rodinou alebo s partiou kamarátov na hory a doprajte si vytúženú lyžovačku. Mnoho horských dediniek v Rakúsku, Nemecku ale aj u nás na Slovensku usporiadava pestrý program na rozlúčku so starým rokom. Popri lyžovaniu či snowboardovaniu až do neskorého večera si tak užite tiež tanec priamo na svahu, občerstvenie a o polnoci tiež ohňostroj. Pred zimou utečte do wellness, ktoré v niektorých hoteloch nechýba.

Ak zimným športom zrovna neholdujete, nemusíte na Silvestra ostávať doma. Pobaľte si svoje najtrblietavejšie šaty, vysoké topánky a hlavne dobrú náladu - vyráža sa do mesta! Koniec roka oslavuje každé veľkomesto po svojom, na námestiach sa tak môžete tešiť na živé vystúpenia, koncerty a tanečné zábavy priamo medzi pamiatkami. Zlákať vás naň môže blízky Krakov, Praha ale i naša Bratislava. Bohatý program tu často usporiadavajú aj samotné hotely. Ak sa vám teda nechce ísť von do zimy, vychutnajte si kultivovanú zábavu pri slávnostnej večeri so šampanským priamo na ubytovaní.