Silvestrovské pobyty

Splňte si novoročné cestovateľské predsavzatie s predstihom. Ohňostroj a šampanské si najlepšie vychutnáte na jednom z našich silvestrovských pobytov. Koniec roku a začiatok nového môžete osláviť vo dvojici, s rodinou alebo s priateľmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt sme si dokonale užili. Aj keď sa penzión nachádza uprostred typickej horskej dedinky v Rakúsku, vďaka slovenskému personálu sme jazykovú bariéru vôbec neriešili. Naša izba bola komfortná a strava uspokojivá. Pán recepčný sa o nás po celú dobu perfektne staral, vždy nám pomohol a poradil nám skvelé tipy na výlety po okolí. Výhodou bola zľavová Lungau Card v rámci balíčka, s ktorou sme mali vstupenky a lanovku zadarmo.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel je doslova v centre, vyjdete z neho rovno na hlavnej ulici Spišskej Novej Vsi, takže je perfektným východiskovým bodom na výlety predovšetkým do Slovenského raja, ale aj do Vysokých Tatier. Hotelový personál je ústretový, príjemný a profesionálny, izby sú útulné a čisté a na raňajkách sme sa vždy dobre najedli.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Nudných silvestrovských večerov pri televíznych estrádach a postávania v kluboch už bolo dosť - je načase vyraziť za netradičným zážitkom! Užite si pohárik šampanského a veľkolepý ohňostroj nad metropolami v okolitých krajinách. Alebo dáte prednosť polnočnej zábave na svahu, tombole či odpočítavaniu posledných sekúnd starého roka vo vírivke? Vyberte si silvestrovský pobyt podľa vašich predstáv, v našej ponuke ho určite objavíte.

Kde prežijete tie najlepšie silvestrovské oslavy?

Koniec decembra je často spojený s tuhou zimou, tak prečo si ju neužiť? Vyrazte s celou rodinou alebo s partiou kamarátov na hory a doprajte si vytúženú lyžovačku. Mnoho horských dediniek v Rakúsku, Nemecku ale aj u nás na Slovensku usporiadava pestrý program na rozlúčku so starým rokom. Popri lyžovaniu či snowboardovaniu až do neskorého večera si tak užite tiež tanec priamo na svahu, občerstvenie a o polnoci tiež ohňostroj. Pred zimou utečte do wellness, ktoré v niektorých hoteloch nechýba.

Ak zimným športom zrovna neholdujete, nemusíte na Silvestra ostávať doma. Pobaľte si svoje najtrblietavejšie šaty, vysoké topánky a hlavne dobrú náladu - vyráža sa do mesta! Koniec roka oslavuje každé veľkomesto po svojom, na námestiach sa tak môžete tešiť na živé vystúpenia, koncerty a tanečné zábavy priamo medzi pamiatkami. Zlákať vás naň môže blízky Krakov, Praha ale i naša Bratislava. Bohatý program tu často usporiadavajú aj samotné hotely. Ak sa vám teda nechce ísť von do zimy, vychutnajte si kultivovanú zábavu pri slávnostnej večeri so šampanským priamo na ubytovaní.