Užite si pohostinný Slovácký kraj a zájdite si na pobyt do Hotela Beta *** v Bzenci. Čakajú vás pohodlné izby, bohatá polpenzia a hlavne litre vína - najskôr jedna fľaša v izbe, potom v rámci ochutnávok. V okolí je toho navyše toľko na návštvu, že nebudete vedieť, čo skôr!

O ubytovaní

V samom srdci mesta Bzenec, len 350 metrov od Bzeneckého zámku, sa nachádza Hotel Beta ***, ktorý bude vaším skvelým východiskovým bodom pre mnoho výletov po okolí, či už pešo, na bicykli či autom. Hotel bol dostavaný v roku 2015 a majitelia mu vtlačili jedinečnú podobu čerpajúcu z histórie i súčasnosti moravského Slovácka. Vydajte sa po sieti upravených cyklotrás nádhernou krajinou plnou viníc, navštívte Kaplnku sv. Floriána a Šebestiána v Bzenci alebo Rozhľadňu Radošov - Veselí nad Moravou a mnoho ďalších pamätihodností a vyhliadok. Čo by ste ale rozhodne pri návšteve Bzenca nemali vynechať, je nádherný Zámok Milotice vzdialený len 12 km.

Kde budete spať?

Z celého interiéru hotela dýcha láska k vínu a tunajším viniciam - a inak tomu nie je ani v izbách. Všetky sú vybavené LCD TV so satelitným príjmom, WiFi pripojením, chladničkou a sprchovacím kútom a je z nich krásny výhľad na mesto. V druhom poschodí hotela sú izby navyše vybavené klimatizáciou. Apartmány sú naviac vybavené vaňou a sú priestrannejšie.

Na čom si pochutnáte?

V Hoteli Beta *** sa podáva vychýrená moravská aj svetová kuchyňa z najčerstvejších a pokiaľ možno aj miestnych surovín, doplnená o široký výber miestnych vín. A keď sa tento gurmánsky pôžitok spojí s príjemnou obsluhou, budete vždy odchádzať spokojní.

Hotel Beta ***

Hotel Beta ***

nám. Svobody 760 , Bzenec
Česká republika

+420 518 385 084

recepce@hotelbeta.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
3,5 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Bežecké lyžovanie Biele Karpaty

Bežecké lyžovanie Biele KarpatyTip na výlet

Biele Karpaty sa nachádzajú na česko-slovenskej hranici bežecké trasy si môžete užiť pozdĺž oboch strán hranice. Ešte pred niekoľkými rokmi v tomto pohorí platilo, že si bežkári vyšľapávali stopu sami. Dnes už si ale nadšenci bežeckého lyžovania môžu užívať desiatky kilometrov upravovaných tratí. Asi najviac ich nájdete v okolí Novej Lhoty a najvyššej hory Bielych Karpát okolo Veľkej Javoriny. Trate za priaznivých podmienok objavíte aj pri Mikulčinom vrchu v okolí Brumov-Bylnice a Valašských Kloboukov.

Viac informácií
Bzenec
Bzenec
Zámok Milotice
Zámok Milotice
Baťov kanál
Baťov kanál