Užite si pohostinný Slovácký kraj neďaleko hraníc so Slovenskom a zájdite si na pobyt do Hotela Beta *** v Bzenci. Čakajú vás pohodlné izby, bohatá polpenzia a hlavne litre vína - najskôr jedna fľaša v izbe, potom v rámci ochutnávok. V okolí je toho navyše toľko na návštevu, že nebudete vedieť, čo skôr!

O ubytovaní

V samom srdci mesta Bzenec, len 350 metrov od Bzeneckého zámku, sa nachádza Hotel Beta ***, ktorý bude vaším skvelým východiskovým bodom pre mnoho výletov po okolí, či už pešo, na bicykli či autom. Hotel bol dostavaný v roku 2015 a majitelia mu vtlačili jedinečnú podobu čerpajúcu z histórie i súčasnosti moravského Slovácka. Vydajte sa po sieti upravených cyklotrás nádhernou krajinou plnou viníc, navštívte Kaplnku sv. Floriána a Šebestiána v Bzenci alebo Rozhľadňu Radošov - Veselí nad Moravou a mnoho ďalších pamätihodností a vyhliadok. Čo by ste ale rozhodne pri návšteve Bzenca nemali vynechať, je nádherný Zámok Milotice vzdialený len 12 km. Nudiť sa tu nebudete ani v zime. Čo tak vyskúšať neďaleký Ski areál Osvětimany (14 km)?

Kde budete spať?

Z celého interiéru hotela dýcha láska k vínu a tunajším viniciam – a nie je to inak ani v izbách. Všetky sú vybavené LCD TV so satelitným príjmom, WiFi pripojením a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Z izby si navyše užijete krásny výhľad na mesto.

  • Izby Klasik sú v dvojlôžkovej a trojlôžkovej variante. Disponujú moderným vybavením a na rozdiel od izieb Deluxe sú klimatizované.

  • Izby Deluxe ponúknu novo zrekonštruovaný interiér vyladený do detailu. Dajú sa skrátka popísať ako dizajnovo krásne a budete sa tu cítiť ako v boutique hoteli. Oproti izbám Klasik ale nemajú klimatizáciu. Aj tieto izby sú v ponuke ako dvojlôžkové alebo trojlôžkové.

Na čom si pochutnáte?

V Hoteli Beta *** sa podáva vychýrená moravská aj svetová kuchyňa z najčerstvejších a pokiaľ možno aj miestnych surovín, doplnená o široký výber miestnych vín. A keď sa tento gurmánsky pôžitok spojí s príjemnou obsluhou, budete vždy odchádzať spokojní.

Hotel Beta ***

Hotel Beta ***

nám. Svobody 760 , Bzenec
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
DH Company s.r.o. IČ: 29412251


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
3,5 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
13,7 km
Bežkovanie
13,7 km

Tipy na výlet

Bzenec

Bzenec Tip na výlet

V Bzenci sa naozaj nudiť nebudete. K návšteve tu láka hneď niekoľko významných historických pamiatok. Najznámejší je asi návršie Starý hrad, kde však v súčasnosti žiadny hrad nenájdete, jeho existenciu však dokladá torzo kaplnka sv. Floriána a Šebestiána. Pokochať sa môžete aj budovou novogotického zámku Bzenec, ktorý je síce k prehliadke neprístupný, ale viac sa o ňom dozviete pri prehliadke v Zámockom vinárstve. Zaujímavosť: V zámockom parku nájdete dve lipy, ktoré sú najstaršími stromami na Morave a rástli tu vraj už za kráľa Přemysla Otakara II.

Viac informácií
Slovácko
Slovácko
Zámok Milotice
Zámok Milotice
Kyjov
Kyjov