Hotel Beta ***

Hotel Beta ***

nám. Svobody 760, Bzenec
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
3,5 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

V samom srdci mesta Bzenec, len 350 metrov od Bzeneckého zámku, sa nachádza Hotel Beta ***, ktorý bude vaším skvelým východiskovým bodom pre mnoho výletov po okolí, či už pešo, na bicykli či autom. Hotel bol dostavaný v roku 2015 a majitelia mu vtlačili jedinečnú podobu čerpajúcu z histórie i súčasnosti moravského Slovácka. Vydajte sa po sieti upravených cyklotrás nádhernou krajinou plnou viníc, navštívte Kaplnku sv. Floriána a Šebestiána v Bzenci alebo Rozhľadňu Radošov - Veselí nad Moravou a mnoho ďalších pamätihodností a vyhliadok. Čo by ste ale rozhodne pri návšteve Bzenca nemali vynechať, je nádherný Zámok Milotice vzdialený len 12 km.

Kde budete spať?

Z celého interiéru hotela dýcha láska k vínu a tunajším viniciam - a inak tomu nie je ani v izbách. Všetky sú vybavené LCD TV so satelitným príjmom, WiFi pripojením, chladničkou a sprchovacím kútom a je z nich krásny výhľad na mesto. V druhom poschodí hotela sú izby navyše vybavené klimatizáciou. Apartmány sú naviac vybavené vaňou a sú priestrannejšie.

Na čom si pochutnáte?

V Hoteli Beta *** sa podáva vychýrená moravská aj svetová kuchyňa z najčerstvejších a pokiaľ možno aj miestnych surovín, doplnená o široký výber miestnych vín. A keď sa tento gurmánsky pôžitok spojí s príjemnou obsluhou, budete vždy odchádzať spokojní.