Víkendový pobyt

Chcete sa v blízkej dobe vydať na krátky pobyt, aby ste si oddýchli? Využite víkend a vydajte sa na pobyt od piatku do nedele, bude vám tak stačiť len pol deň či jeden deň dovolenky. Zobrazené hotely a penzióny majú počas nasledujúcich 3 mesiacov aspoň 5 víkendov voľných. Vyberte si svoj vysnívaný pobyt skôr než sa vypredá, víkendovky sú totiž veľmi obľúbené.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Víkendové pobyty sú parádnym spôsobom, ako uniknúť z každodennej reality a dobiť baterky. Každý z nás ale čerpá energiu inak. Ako to máte vy? Získavate energiu sólo výletom? Romantickým víkendom vo dvojici alebo dobrodružným pobytom plným aktivít s celou rodinou?

Za víkend sa toho dá stihnúť veľa

Nech už sa vydáte kamkoľvek, majte po ruke našu Travelpediu. Vďaka nej budete mať množstvo tipov, čo v danej lokalite robiť – či už sa vydáte do Krakova, na Šumavu alebo do Hévízu.

Tip Travelkingu: Ak nepotrebujete vyjsť na víkendový pobyt hneď, preskúmajte naše Last Minute pobyty. To sú tie najlepšie ponuky s výraznými zľavami.

Prezrite si tiež hotely a penzióny, ktoré majú voľno tento víkend, budúci víkend, alebo cez víkend o 3 týždne.