Víkendový pobyt

Chcete sa v blízkej dobe vydať na krátky pobyt, aby ste si oddýchli? Využite víkend a vydajte sa na pobyt od piatku do nedele, bude vám tak stačiť len pol deň či jeden deň dovolenky. Zobrazené hotely a penzióny majú počas nasledujúcich 3 mesiacov aspoň 5 víkendov voľných. Vyberte si svoj vysnívaný pobyt skôr než sa vypredá, víkendovky sú totiž veľmi obľúbené.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Víkendové pobyty sú parádnym spôsobom, ako uniknúť z každodennej reality a dobiť baterky. Každý z nás ale čerpá energiu inak. Ako to máte vy? Získavate energiu sólo výletom? Romantickým víkendom vo dvojici alebo dobrodružným pobytom plným aktivít s celou rodinou?

Za víkend sa toho dá stihnúť veľa

Nech už sa vydáte kamkoľvek, majte po ruke našu Travelpediu. Vďaka nej budete mať množstvo tipov, čo v danej lokalite robiť – či už sa vydáte do Krakova, na Šumavu alebo do Hévízu.

Tip Travelkingu: Ak nepotrebujete vyjsť na víkendový pobyt hneď, preskúmajte naše Last Minute pobyty. To sú tie najlepšie ponuky s výraznými zľavami.

Prezrite si tiež hotely a penzióny, ktoré majú voľno tento víkend, budúci víkend, alebo cez víkend o 3 týždne.