Pobyt v zámočku uprostred elegantného parku nie je len výsadou urodzených dám z minulosti. Ubytujte sa v prepychových izbách na Zámečku Petrovice **** v obci Petrovice u Karviné blízko Ostravy, doprajte si delikátne raňajky od ostrieľaného šéfkuchára. K tomu vás čaká časovo neobmedzený vstup do bohatého wellness so zážitkovými sprchami aj saunovým svetom. V Zámočku Petrovice prežijete pobyt v objatí pohodlia a luxusu.

Overené Travelkingom

“Ubytovaní sme boli vo vzdialenejšej budove Ville Larisch, kde sme dostali modernú izbu s krásnou kúpeľňou. Prišli sme ale hlavne kvôli wellness centru, ktoré prekonalo naše očakávania a naozaj nás nadchlo. Skvelý bol aj wellness bar, kam sme sa chodili osviežiť. Bufetové raňajky boli dostačujúce, každý si mohol vybrať podľa chuti. Ráno sa dalo posedieť aj na terase, čo sa nám veľmi páčilo. Pobyt hodnotíme na jednotku a radi sa sem ešte niekedy vrátime.”

Aneta Kotrlová - Zákaznícka podpora
Osobne overené: Október 2021

Vedeli ste, že...?

Zámoček na mieste stojí už od 18. storočia. V roku 2012 ho v zanedbanom stave kúpila podnikateľka Jolanta Burkotová a vybudovala z neho špičkový hotel. Bol to jej sen, ktorý si splnila po rokoch práce v technickom priemysle.


O ubytovaní

Či už hľadáte odpočinok v krásnej oáze pokoja alebo moderné a elegantné ubytovanie v historickom kaštieli, pobyt v Zámečku Petrovice **** je pre vás tým pravým.Zámoček je obklopený nádherným parkom s vysokými stromami a stálou expozíciou sôch Blanky Matragi aj socha pani Alexandry Koláčkovej.

Kde budete spať?

Zámoček ponúka ubytovanie v 11 luxusne vybavených a elegantných izbách s predsieňou. Vo všetkých vám bude k dispozícii televízor, rádio, minibar, chladnička, trezor a WiFi pripojenie, v letných mesiacoch vás poteší aj klimatizácia. Nechýba samostatné sociálne zariadenie s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajky zbehnite do miestnej reštaurácie svetových kvalít. Šéfkuchár svoje skúsenosti získaval pod vedením rešpektovaného Gordona Ramseyho a s radosťou vám predvedie čo-to zo svojho kulinárskeho umenia. Sústreďuje sa na precíznu prípravu českej kuchyne v modernom poňatí a pri varení používa výhradne čerstvé potraviny v kombinácii s recetúrami našich babičiek. K tomu pridáva efektívnu prácu so surovinami a snahu o vytvorenie čo najmenšieho množstva odpadu - a gastronomický zážitok je na svete!

Kde budete relaxovať?

Designovo prepracované wellness v Zámečku Petrovice **** ponúka ďaleko viac, než len estetický zážitok. Ponorte sa do jedného z príznačne pomenovaných kúpeľov a zažite na vlastnej koži, ako vyzerá karibská búrka či ľadová triešť, alebo dajte prednosť rovnako pôsobivým a ozdravným saunám. Čaká na vás fínska sauna - Polárna žiara, soľná sauna - Himalájske snenie aj sunario - Slnečný svit. Po výdatnom odpočinku vo wellness si doprajte posledný relax v bohatej oddychovej zóne alebo zamierte do wellness baru, kde vás pohostia lahodnou kávou, dezertom alebo čerstvou šťavou z ovocia a zeleniny.

Cestujete s deťmi?

Deti poteší krásne detské ihrisko.

Zámeček Petrovice ****

Zámeček Petrovice ****

Prstná 1 , Petrovice u Karviné
Česká republika

+420 606 740 810

info@zamecek-petrovice.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
1,4 km

Tipy na výlet

Karviná

KarvináTip na výlet

Banské mesto odsúdené na výlučne industriálnu budúcnosť len o vlas uniklo svojmu osudu. Z bývalého šľachtického mesta sa zachovalo len niekoľko pamiatok, napríklad historické centrum, ktoré je dnes vyhlásené za mestskú pamiatkovú zónu. V centre leží dodnes goticko-renesančný Zámok Fryštát, ktorý sa zachoval ako jediný z troch honosných zámkov v meste. Po rozsiahlej rekonštrukcii je dnes otvorený aj pre verejnosť a ponúka bohatý zoznam prehliadkových okruhov aj sezónne výstavy. Navštívte tiež udržiavaný zámocký park alebo ďalšiu z karvinských atrakcií - šikmý kostol sv. Petra z Alkantary či múzeum Těšínska.

Viac informácií
ZOO Ostrava
ZOO Ostrava
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek