Oddýchnite si v preslávených kúpeľoch Bojnice. V cene je ubytovanie v Penzióne Maxim s polpenziou a vstup alebo 50 % zľava na wellness s vírivkou a saunami. Zaručene vás nadchne čarovné prostredie mesta s rozprávkovým zámkom i okolitou prírodou.

O ubytovaní

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Známy Zámok Bojnice so ZOO sa nachádza necelý kilometer ďaleko, kúpele Bojnice potom približne 2,5 km. Z ďalších miest a pamätihodností hodných na návštevu je 3 km od penziónu Vyhliadka v oblakoch Čajka či Termálne kúpalisko Čajka.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách, kde vám bude k dispozícii chladnička a WiFi pripojenie, a samozrejme vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Kde budete relaxovať?

Na oddych láka hotelové wellness. Odreagujte sa pri masáži, v masážnom kresle, v saune či odpočivárni. K dispozícii je klasická fínska, parná aj infra sauna. Zarelaxovať môžete tiež vo vírivke.

Wellness Penzion Maxim ***

Rekreačná 1485 , Bojnice
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,3 km
Zástavka
0,8 km
Aquapark
2,3 km
Zjazdovka
20 km

Tipy na výlet

Bojnický dvor Tip na výlet

Hneď vedľa Bojnického zámku sa nachádza malá dedinka ľudových remesiel Bojnický dvor. V drevených chalúpkach sídlia ľudoví remeselníci, ktorí tu prezentujú svoje umenie. V dedine si môžete výrobky nielen zakúpiť, ale dokonca si tradičné remeslá aj vyskúšať. V areáli sa tiež nachádza reštaurácia s tradičnou slovenskou kuchyňou aj domček, kam môžete zavítať za nejakú ugrilovanú dobrotou.

Otváracia doba:

  • marec - október: denne 10:00 - 18:00 hodín, počas letných prázdnin do 20:00 hodín.
Termálne kúpalisko Čajka
Kostol sv. Martina biskupa z Tours
Múzeum praveku - Prepoštská jaskyňa