Wellness Penzion Maxim ***

Wellness Penzion Maxim ***

Rekreačná 1485, Bojnice
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
RCS spol. s r. o. IČ: 31618162


+421 908 727 578

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,3 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
2,3 km
Zjazdovka
13,3 km
Bežkovanie
13,3 km

O ubytovaní

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc, kúpeľného mesta neďaleko rieky Nitry, a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Približne kilometer od penziónu nájdete rozprávkový zámok Bojnice, ktorý patrí k najznámejším pamiatkam Slovenska. Neďaleko zámku potom čaká termálne kúpalisko Čajka (1,7 km) s bazénmi napustenými termálnou kúpeľnou vodou a atrakciami pre deti. K dominantám mesta sa zaraďujú aj Bojnické kúpele (3,1 km), liečebné domy Mier, Baník a Janov kúpeľ sú navyše prístupné verejnosti.

A tým zoznam zaujímavostí v okolí zďaleka nekončí - vyrazte napríklad do miestnej zoo (1,1 km), ktorá je najstaršia v republike as cca 390 druhmi zvierat tiež jedna z najfarbitejších. Navyše ide o jedinú slovenskú zoo, kde žijú slony africké. Nadšencov do histórie zase očarí Prepoštská jaskyňa (1,6 km), ako známa archeologická lokalita s nálezmi prítomnosti neandertálskeho pračloveka, a pridružené Múzeum praveku. Cca 40-minútovou prechádzkou sa z mesta dostanete k unikátnej vyhliadkovej veži, odkiaľ budete mať celú lokalitu ako na dlani. A v zime nezabudnite otestovať ski areály v okolí, napríklad Cigeľ (11,4 km), Kľačno (17,5 km) alebo Čičmany (29,3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulne zariadenej izbe s pekným výhľadom do okolia. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom a k vybaveniu patrí aj malá chladnička. K dispozícii budete mať WiFi pripojenie. Niektoré izby môžu mať aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Kde budete relaxovať?

Na oddych láka hotelové wellness. Odreagujte sa pri masáži, v masážnom kresle, v saune či odpočivárni. K dispozícii je klasická fínska, parná aj infra sauna. Zarelaxovať môžete tiež vo vírivke.