• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzión Maxim v rozprávkových Bojniciach

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Penzión má útulne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením (chladnička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitívne hodnotia vynikajúcu stravu a ochotný personál penziónu. Sami sme pre vás penzión overili a chválime aj pokojné, tiché prostredie. Odporúčame návštevu miestneho zámku i krásnej ZOO, cesta k obom týmto atrakciám trvá len pár minút pešo.


V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Relax vo wellness

V hoteli si môžete vychutnať hotelové wellness. Odreagujete sa na jednej z masáží, oddýchnete si v saune a v odpočivárni. Na výber máte klasickú fínsku saunu, ďalej tiež parnú a infra saunu. Ak ste ešte nevyskúšali naložiť sa do bublajúcej vírivky, teraz budete mať možnosť.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ida J.)

Penzión ponúkol všetko, čo bolo v ponuke uvedené. Izby boli priestranné a čisté, personál milý, strava fajn. Je mi veľmi ľúto,že rovno pri penzióne rastie stavba, ktorá je tam ako päsť na oko, žasnem, že takéto niečo dostalo povolenie na stavbu. Okrem hluku to absolútne zamedzilo akémukoľvek výhľadu z terasy penziónu a zmizol pocit, že ste v prírode. Samotnému penziónu nemôžem nič vyčítať, ale na celkový dojem z pobytu to samozrejme má dosah.

Vynikajúce (Mária P.)

S pobytom sme boli veľmi spokojný, strava výborná, raňajky doporučujeme dopĺňať pre neskorších stravníkov.

Skvelé (Josef L.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál výborný, strava odpovídala. My jsme už postarší důchodci takže jsme podnikali jen výlety do okolí. Počasí nám přálo a okolí je překrásné. Budeme doporučovati našim známým a rodině.