Pobyty v Podhájskej

Užite si dovolenku pri slovenskom "Mŕtvom mori" v Podhájskej. Vyberte si z našej širokej ponuky a zvoľte si pobyt plný wellness a procedúr presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...


Mestečko Podhájska leží v okrese Nové Zámky. Nájdete tu niekoľko krásnych kostolov, neďaleko leží tiež kláštor Mariánska Čeľaď či pútnické miesto Studnička. Hlavným dôvodom, prečo sem mieria turisti z celého Slovenska i okolitých štátov, sú však kúpele.

Za kúpaním a leňošením do Podhájskej

Od roku 1973 bolo v Podhájskej v prevádzke termálne kúpalisko. To funguje dodnes, teraz však už bez minerálnej vody. Leňošiť tu môžete v niekoľkých vnútorných i vonkajších bazénoch, nechýbajú ani tobogany a ďalšie atrakcie pre deti aj dospelých. V areáli sa nachádza aj obľúbené Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie i vnútorné bazény a bohaté wellness).

To stále nie je všetko. Priamo v Podhájskej nájdete i Rímske kúpele s veľkým sedacím bazénom, vírivkou, Kleopatriným kúpeľov, saunami aj kozmetikou a pedikúrou. S deťmi zase môžete navštíviť 3D kino Central Park.

Ak chcete mať istotu, že váš pobyt bude dokonalý, pozerajte sa po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.

Perfektná dovolenka v Podhájskej sa dá stihnúť aj za jeden predĺžený víkend. Neveríte? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára a nechajte sa zlákať tipmi na výlet.