Na pobyte vo Veľkom Mederi si užijete ubytovanie v apartmánoch Karmon Park s vybavenou kuchynkou, bohaté raňajky, športové aktivity i kúpanie. Využiť môžete ihrisko, stolný tenis, futbal a detské ihrisko. Do kúpeľov Thermal Corvinus to budete mať iba 350 metrov.

O ubytovaní

Apartmánový dom Karmon Park sa nachádza v kúpeľnom meste Veľký Meder vo vzdialenosti iba 350 m od známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Vďaka príjemnému teplému podnebiu je táto oblasť ideálna pre výlety pešo aj na bicykli. Nájdete tu národná prírodná rezervácia Klátovské rameno (25 km) a Číčovské mŕtve rameno (12 km). Pre cykloturistov je k dispozícii neďaleká cyklistická trasa Dunaj, ktorá sa sem tiahne až z Nemecka a je jednou z najznámejších v Európe. Ak zatúžite spoznať niečo z Maďarska, stačí prejsť neďalekej hranice, kde leží mesto Györ so skvelými termálnymi kúpeľmi, bohatou históriou, krásnou prírodou a reštauráciami s maďarskými špecialitami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v apartmáne s balkónom a vlastnou kompletne zariadenou kuchynkou (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad). K vybaveniu ďalej patrí televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si tu pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Za priaznivého počasia je k dispozícii letná terasa s grilom.

Cestujete s deťmi?

Veľa hier a zábavy čaká na deti na vonkajšom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou a šmýkačkou.

Niečo naviac

O zábavu núdza rozhodne nebude. Pre hostí je k dispozícii veľké futbalové ihrisko, stolný tenis a futbal, biliard a tiež ihrisko na volejbal a nohejbal.

Karmon Park (SK)

Karmon Park (SK)

Čičovská 3687/49 , Veľký Meder
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Michal Pupkai IČ: 52317021


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc - len plemená do 10 kg
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
100 m
Aquapark
100 m

Tipy na výlet

Aquapark Thermal Corvinus

Aquapark Thermal Corvinus Tip na výlet

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 13 bazénov s termálnou liečivou vodou. Osem z nich je v prevádzke celoročne a vybláznia sa v nich malí aj veľkí návštevníci. Na deti tu čaká zábavný aj detský bazén a k tomu skupina celoročne dostupných toboganov. Vy si môžete dopriať oddych v perličkovom bazéne, krytom aj polokrytom sedacom bazéne alebo v relaxačnom bazéne. Oddych môžete striedať s aktívnym plávaním v plaveckom bazéne. V lete sú k dispozící tiež vonkajšie bazény - plavecký, taliansky či skokanský bazén, 2 detské bazény a ďalšie tobogany. Milovníkov pravej letnej pohody nadchne bazén s vlnobitím a unášajúca voda. Vo všetkých 13 bazénoch je termálna voda s teplotou 20 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Navštíviť tu môžete tiež Saunový svet s 5 druhmi sáun, kde sa pravidelne konajú aj rituály. Ešte sa necítite dokonale oddýchnutý? V tom prípade je čas na procedúru v podobe masáže, bahenného zábalu či pedikúry rybičkami Garra rufa.

Otváracia doba:

  • Denne: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné: (môže sa meniť podľa sezóny)

  • Dospelí: 15,90 €/celodenné vstupné
  • Deti do 15 rokov: 12,90 €/celodenné vstupné
Viac informácií
Veľký Meder
Veľký Meder
Vodný mlyn Kolárovo
Vodný mlyn Kolárovo
Vodné dielo Gabčíkovo
Vodné dielo Gabčíkovo