S ubytovaním Penziónu Podhájčanka budete zaspávať v izbách s atmosférou kvetín a ráno sa prebúdzať s chuťou na výborné a bohaté raňajky. Tešiť sa môžete aj na večere výberom z viacerých jedál a podľa variantu aj na vstup do termálneho wellness centra Aquamarín.

O ubytovaní

V tichej uličke len pár krokov od termálneho kúpaliska Podhájska objavíte oázu pokoja. Penzión Vilka Podhájčanka ponúka ubytovanie v romanticky štylizovaných izbách nesúcich mená kvetín ako orchidea, gladiola, levanduľa, jazmín a mnohé ďalšie. Okrem relaxu v termálnej liečivej vode objavujte krásy okolia, napríklad miniskanzen s fontánou (850 m), zrúcaninu Mariánska Čeľaď (4,2 km), poprípade navštívte cca 30 km vzdialené Levice so všetkými ich klenotmi.

Kde budete spať?

Čakajú vás dvojlôžkové izby (niektoré s možnosťou prístelky) vybavené stolom so stoličkou, LCD TV so slovenským a českými programami aj minikuchynkou s chladničkou či rýchlovarnou kanvicou. K dokonalému pohodliu vám poslúži aj samostatná kúpeľňa. Penzión disponuje tiež izbami v prízemí, ktoré sú vhodné pre hostí s pohybovými problémami.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno načerpáte energiu z bohatých raňajok formou švédskeho stola s domácimi potravinami. Pochutnáte si na pestrom výbere poctivých jogurtov, mäsových výrobkov, syrov, na cereáliách, čerstvom pečive, ovocí aj zelenine alebo ďalších dobrotách.

Kde budete relaxovať?

Príjemné posedenie objavíte v záhrade alebo na jednej z terás Vilky Podhájčanka. Relaxovať môžete medzi všetkými kvetm , podľa ktorých sú izby v penzióne pomenované, pri jazierku so zlatými rybičkami či na terase s grilom.

Penzion Podhájčanka

Penzion Podhájčanka

Úzka 289/21 , Podhájska
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
13:00 - 15:00
Check Out
do 9:30
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Rímske kúpele v Podhájskej

Rímske kúpele v PodhájskejTip na výlet

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľoch. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.

Otváracia doba:

  • PO - NE: 10:00 - 21:30 hodín

Vstupné:

  • Bazén:
    • Dospelí: 12 €/osoba/celodenný vstup
    • Deti: 7 €/osoba/celodenný vstup
  • Ďalšie služby (sauny, masáže, vírivka a i.) za príplatok
Termálne kúpalisko Podhájska
Termálne kúpalisko Podhájska
Baroková Kalvária
Baroková Kalvária
Skalné obydlia Brhlovce
Skalné obydlia Brhlovce