S ubytovaním Penziónu Podhájčanka budete zaspávať v izbách s atmosférou kvetín a ráno sa prebúdzať s chuťou na výborné a bohaté raňajky. Tešiť sa môžete aj na večere výberom z 12 jedál a podľa variantu aj na vstup do termálneho wellness centra Aquamarín.

O ubytovaní

V tichej uličke len pár krokov od termálneho kúpaliska Podhájska objavíte oázu pokoja. Penzión Vilka Podhájčanka ponúka ubytovanie v romanticky štylizovaných izbách nesúcich mená kvetín ako orchidea, gladiola, levanduľa, jazmín a mnohé ďalšie. Okrem relaxu v termálnej liečivej vode objavujte krásy okolia, napríklad miniskanzen s fontánou (850 m), zrúcaninu Mariánska Čeľaď (4,2 km), poprípade navštívte cca 30 km vzdialené Levice so všetkými ich klenotmi.

Kde budete spať?

Čakajú vás dvojlôžkové izby (niektoré s možnosťou prístelky) vybavené stolom so stoličkou, LCD TV so slovenským a českými programami aj minikuchynkou s chladničkou či rýchlovarnou kanvicou. K dokonalému pohodliu vám poslúži aj samostatná kúpeľňa. Penzión disponuje tiež izbami v prízemí, ktoré sú vhodné pre hostí s pohybovými problémami.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno načerpáte energiu z bohatých raňajok formou švédskeho stola s domácimi potravinami. Pochutnáte si na pestrom výbere poctivých jogurtov, mäsových výrobkov, syrov, na cereáliách, čerstvom pečive, ovocí aj zelenine alebo ďalších dobrotách.

Kde budete relaxovať?

Príjemné posedenie objavíte v záhrade alebo na jednej z terás Vilky Podhájčanka. Relaxovať môžete medzi všetkými kvetm , podľa ktorých sú izby v penzióne pomenované, pri jazierku so zlatými rybičkami či na terase s grilom.

Penzion Podhájčanka

Penzion Podhájčanka

Úzka 289/21 , Podhájska
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 16:00
Check Out
do 9:30
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Wellness centrum Aquamarin

Wellness centrum AquamarinTip na výlet

Ten najblahodarnejší relax so všetkým, čo k nemu patrí, zažijete v Podhájskej vo Wellness Centre Aquamarin. Vonku môžete relaxovať vo vonkajšom bazénovom svete s rekreačným termálnym bazénom (39 °C), ochladzovacím, detským (32 °C) či bio bazénom (28 °C). Vo vnútri wellness centra vás potom čaká oddych v relaxačnom bazéne s vodnými atrakciami (33 °C), v dvoch vírivých bazénoch či v tureckom bazéne (36 °C). Aj tu si deti užijú zábavu v detskom bazéne s množstvom vodných atrakcií a s teplotou vody 32 °C. Milovníci saunovania by mali zamieriť do Vitálneho sveta s fínskou a bio saunou. Doprajete si tu aj soľnú či bylinnú inhaláciu, morský kúpeľ a tiež patričné ochladenie pod ľadopádom. Nakoniec nesmie chýbať oddych v tepidáriu.

Otváracia doba:

  • PO: 13:00 - 21:00 hodín
  • UT - NE: 9:00 - 21:00 hodín

Vstupné - bazénový svet:

  • Dospelí: 12 €/vstup na 3 hodiny
  • Deti (do 15 rokov): 7 €/vstup na 3 hodiny

Vstupné - vitálny svet

  • 6 €/vstup - doplatok k Bazénovému svetu
Viac informácií
Termálne kúpalisko Podhájska
Termálne kúpalisko Podhájska
Rímske kúpele v Podhájskej
Rímske kúpele v Podhájskej
Skalné obydlia Brhlovce
Skalné obydlia Brhlovce