Užite si skvelú odpočinkovú dovolenku v Podhájskej. Ak sa ubytujete v úplne nových Apartmánoch Pulse, budete od populárneho termálneho kúpaliska len 400 metrov a blízko sú aj Rímske kúpele, kam budete mať vstup so zľavou.

O ubytovaní

Apartmány Pulse sa nachádzajú v kúpeľnom mestečku Podhájska na juhu Slovenska. Vydajte sa na vlastnej koži vyskúšať blahodarnú silu „slovenského Mŕtveho mora“ na dovolenku plnú pohody a odpočinku.

Areál termálnych kúpeľov Aquamarin leží len 300 m od ubytovania, a tak to za relaxáciou v unikátnej liečivej vode budete mať doslova pár krokov. Súčasťou komplexu je bazénový svet s 9 bazénmi a vitálny svet so saunami, tepidáriom a odpočinkovou zónou. Voda z tunajších termálnych prameňov je slaná a jej blahodarné účinky na celý organizmus sú porovnateľné s vodou Mŕtveho mora.

Malebnú vinársku krajinu v okolí Podhájskej môžete objavovať pri výletoch po turistických a cyklistických trasách. Zavedú vás napríklad ku zrúcanine kláštora Mariánska čeľaď (4 km) alebo do obce Trávnica (4,5 km), kde môžete navštíviť hneď tri kaštiele: klasicistický kaštieľ Baloghovcov, barokový kaštieľ Rudnyánsských a neskoro klasicistický kaštieľ Ladislava Barlanghiho. Za návštevu stojí aj rozsiahla zrúcanina Levického hradu (26 km) s jedinečnou tajomnou atmosférou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernom dvojlôžkovom apartmáne, ktorý sa skladá z plne vybavenej kuchynky, vlastnej kúpeľne a priestrannej terasy (15 m²). Súčasťou vybavenia je klimatizácia, WiFi pripojenie, chladnička, mikrovlnná rúra, varná doska a fén.

  • Apartmány Deluxe 2+0 meria 24 m² a sú vybavené manželskou posteľou.

  • Apartmány Deluxe 2+1 meria 34 m² a okrem manželskej postele umožňujú aj prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Na chutné jedlo sa zastavte v Penzióne Pulse, ktorý sa nachádza asi 1,5 km od Apartmánov Pulse. V reštaurácii pripravujú tradičné slovenské i medzinárodné pokrmy a pochutnáte si tu aj na dobrom víne od miestnych vinárov.

Apartmány Pulse

Apartmány Pulse

Pod Vinohradmi 973 , Podhájska
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
PULSE 2 s.r.o. IČ: 44706367


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Kúpele
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
0,6 km

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogany, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií
Rímske kúpele v Podhájskej
Rímske kúpele v Podhájskej
Levický hrad
Levický hrad
Skalné obydlia Brhlovce
Skalné obydlia Brhlovce