Dovolenka last minute

Využite ešte výhodnejšie ceny s označením last minute. Jedná sa o ceny na varianty, ktorým čoskoro bude končiť platnosť, a preto sa ponúkajú s väčšou zľavou než za akú sa dali zakúpiť pôvodne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Toto útulné ubytovanie sa mi veľmi páčilo. Apartmány vlastní veľmi milá rodina - poradili mi s parkovaním a tiež odporučili miesta, ktoré v Hévíze stojí za to navštíviť. V hoteli majú unikátne wellness, ale nesmiete zabudnúť navštíviť ani Termálne kúpele v Hévíze. Raňajky boli výborné, všetko vždy čerstvé a večere sa podávali v reštaurácii, ktorá je od ubytovania vzdialená pár metrov chôdze - čo sa po výdatnej večeri celkom hodí.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Víkend v Znojme sme si naozaj užili. Zariadenie hotela aj izby je staršie, ale na dvojdňový pobyt stačilo. Z izby sme mali krásny výhľad na divadlo a priľahlý park. Z polpenzie musíme pochváliť predovšetkým večere, kde sme si mohli hlavné jedlo vybrať z troch variantov. Ja môžem odporučiť napríklad bravčový rezeň, ktorý bol naozaj veľký a chutný. V Znojme odporúčam návštevu podzemia a historického centra. My sme vyrazili aj do prírody, na Vyhliadku Kráľov stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Dovolenky, ktoré kupujete „za päť minút dvanásť“, môžu byť nakoniec vynikajúcim zážitkom na celý život. Sú tiež obľúbenou voľbou pre tých, ktorí sa radi spontánne rozhodujú a hľadajú výhodné ponuky pre svoju peňaženku. Na tieto pobyty ale často musíte vyraziť skoro po nákupe, trebárs tento víkend alebo hneď ten nasledujúci. Jedným z hlavných prínosov Last Minute pobytov je ale ich cenová prívetivosť. Tak čo, risknete to? Risk je predsa zisk!

Kam sa na Last Minute pobyt vydáte?

Na Last Minute pobyt sa môžete vydať takmer kamkoľvek. Pokiaľ chcete zostávať na Slovensku, je len na vás, či vás viac lákajú hory alebo wellness.

Prečo ale nepreskúmať niečo aj za hranicami? Choďte s nami na poslednú chvíľu vyskúšať, aké to je pri Balatone, na pobreží Baltského mora s trojicou krásnych miest Gdansk, Gdynia a Sopot alebo napríklad hory a jazerá v Slovinsku. A pokiaľ naozaj musíte vyraziť už za pár dní, majte v záložkách uloženú našu Travelpediu, ktorá je až po okraj nabitá skvelými výletmi v okolí miesta vašej dovolenky.