Dovolenka last minute

Využite ešte výhodnejšie ceny s označením last minute. Jedná sa o ceny na varianty, ktorým čoskoro bude končiť platnosť, a preto sa ponúkajú s väčšou zľavou než za akú sa dali zakúpiť pôvodne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na Chatu Koliesko sa rád vraciam, má nezameniteľnú atmosféru a zaujímavú históriu. Je to rodinná chata, ktorá sa dedí z generácie na generáciu a v minulosti dokonca vyhorela. V zime z nej môžete vyjsť rovno v lyžiarkach a v lete je skvelým východiskovým bodom pre turistiku. Kuchárom je tu samotný pán majiteľ Kšiňan, ktorý varí naozaj skvele. Na Koliesku som ochutnal najlepšie pečené rebrá v živote. Spoločne s personálom vytvára pán majiteľ vrelú rodinnú atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím


Dovolenky, ktoré kupujete „za päť minút dvanásť“, môžu byť nakoniec vynikajúcim zážitkom na celý život. Sú tiež obľúbenou voľbou pre tých, ktorí sa radi spontánne rozhodujú a hľadajú výhodné ponuky pre svoju peňaženku. Na tieto pobyty ale často musíte vyraziť skoro po nákupe, trebárs tento víkend alebo hneď ten nasledujúci. Jedným z hlavných prínosov Last Minute pobytov je ale ich cenová prívetivosť. Tak čo, risknete to? Risk je predsa zisk!

Kam sa na Last Minute pobyt vydáte?

Na Last Minute pobyt sa môžete vydať takmer kamkoľvek. Pokiaľ chcete zostávať na Slovensku, je len na vás, či vás viac lákajú hory alebo wellness.

Prečo ale nepreskúmať niečo aj za hranicami? Choďte s nami na poslednú chvíľu vyskúšať, aké to je pri Balatone, na pobreží Baltského mora s trojicou krásnych miest Gdansk, Gdynia a Sopot alebo napríklad hory a jazerá v Slovinsku. A pokiaľ naozaj musíte vyraziť už za pár dní, majte v záložkách uloženú našu Travelpediu, ktorá je až po okraj nabitá skvelými výletmi v okolí miesta vašej dovolenky.