Užite si polpenziu a neobmedzený vstup do wellness s fínskou saunou, rímskym aroma kúpeľom aj vírivkou v Resorte Stein. Podľa variantu vás čaká tiež pivný kúpeľ a parafínový zábal. Neďaleko rezortu sú Františkovy Lázně a mesto Cheb, ktoré rozhodne stoja za návštevu.

O ubytovaní

Hneď vedľa priehrady Skalka sa nachádza športovo koncipovaný Resort Stein ***. Leží v obci Skalka len 3 km od Chebu a 4 km od Františkových Lázní. Krásne si tú oddýchnete vďaka úzkemu prepojeniu s okolitou prírodou - hotel nájdete napríklad priamo na cykloceste a rozprestierajú sa tak pred vami mnohé cyklotrasy.

V Chebe preskúmajte Chebský zámok alebo námestie s fontánou so sochou Herkula, do Františkových Lázní zase zájdite za relaxom a prechádzkami po kolonádach. V zime sa tu dá krásne prejsť okolie na bežkách alebo sa vydať za zjazdovým lyžovaním blízko za hranice do nemeckého Arzbergu (15 km), do Aše (21 km) či Mariánskych Lázní (35 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 33 izieb vybavených v rôznych štýloch, od rančového po luxusný. V každej z nich nájdete satelitný TV, WiFi alebo WLAN pripojenie, trezor, chladničku a vlastnú kúpeľňu (toaleta a sprchovací kút alebo vaňa). Do všetkých izieb je možnosť umiestniť prístelku a za príplatok môžete získať izbu s balkónom.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa podávajú tradičné české i medzinárodné pokrmy, v lete si môžete posedieť na terase a tešiť sa na grilovanie.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness je tu pre vaše chvíle oddychu a regenerácie. Navštívte fínsku saunu alebo vírivku s teplou vodou. Ak máte chuť na niečo netradičné, odporúčame danárium, kombináciu sauny a parného kúpeľa. Na koho je sauna príliš horúca, môže vyskúšať rímsky aroma kúpeľ s teplotou 35 ° - 60 °C, rozhodujúca je tu takmer 100% vlhkosť vzduchu.

Niečo naviac

Hotel má tiež vlastnú ekofarmu a minizoo, kde si môžete tiež dohodnúť jazdenie na koňoch ako v anglickom, tak aj vo westernovom štýle. Pre detské jazdy sú k dispozícii poníky. V hoteli sú k dispozícii pomôcky na soft tenis, bedminton, pétanque, streetball, loptové hry aj požičovňa bicyklov.

Resort Stein ***

Resort Stein ***

Skalka 10 , Cheb
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
STEIN, Sport, Fit & Fun s.r.o. IČ: 28008189


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 315 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Vzdialenosť od jazera
5 km
Zastávka
0,9 km

Tipy na výlet

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně Tip na výlet

Tunajšie pramene a ich liečivé účinky boli známe už v stredoveku. Najstarším využívaným je Františkov Prameň. Po roku 1865 potom Františkove Lázne získavajú status jedných z najvyhľadávanejších európskych kúpeľov. Dnes vás mesto vďaka tomu očarí šachovnicovým pôdorysom a krásnymi empírovými a klasicistickými budovami. Okrem kolonády a nádherných parkov, vyhliadkových veží alebo mestského múzea, si nenechajte ujsť ani známu sochu malého chlapčeka s rybou - tunajší symbol plodnosti.

Pramene sa používajú k pitnej kúre, na kúpele, irigáciam a inhaláciám. Sú účinné na choroby pohybového aparátu, srdca a ciev, gynekologické ochorenia vrátane neplodnosti a ďalšie.

Čo by ste pri návšteve Františkových Lázní nemali minúť:

  • Aquaforum Františkovy Lázně
  • Národná prírodná rezervácia SOOS
  • Mestské múzeum Františkovy Lázně
  • Lesopark Amerika
Viac informácií
Aquaforum Františkovy Lázně
Aquaforum Františkovy Lázně
Pramene vo Františkových Lázňach
Pramene vo Františkových Lázňach
Slavkovský les
Slavkovský les