Last Minute wellness pobyt

Každý by si mal raz za čas poriadne oddýchnuť a práve wellness pobyty sú na toto ideálne. Nechajte sa v priebehu svojho pobytu rozmaznávať počas rôznych wellness procedúr a ešte ušetrite vďaka výhodnej Last Minute cene.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Belianske a Vysoké Tatry boli môjmu srdcu vždy blízke. Vďaka skvelej polohe hotela Magura máte na dosah mnoho prírodných zaujímavostí - husté lesy, monumentálne horské štíty, zurčivé vodopády. Nemusíte so sebou mať ani auto, na tie najkrajšie miesta sa dostanete autobusom či vlakom. Hotel je útulný a čistý, už nie je najmodernejší, ale nádherný výhľad a príjemná atmosféra všetko vynahradzujú. Je to skrátka ideálna voľba pre aktívnu dovolenku v zime aj v lete.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Na návštevu Krakova sme sa už dlho tešili a stálo to za to. Po príchode do izby nás prekvapila jej veľkosť - bola obrovská, a pritom útulná. Raňajky boli parádne, bohaté a na výber bolo snáď zo všetkého, čo človeku napadne. Večere boli taká klasika, ktorá uspokojí každého. Za návštevu rozhodne stojí hrad Wawel, a potom Soľná baňa Wieliczka. Mesto nás veľmi prekvapilo, všetko bolo krásne a čisté. Ani za tri dni sme v Krakove nestihli všetko a určite sa ešte vrátime.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodný tím


Túžite po odpočinku? Doprajte si ho čo najskôr! Stačí si vybrať z pestrej ponuky Last Minute wellness pobytov a relax v krásnom prostredí na seba nenechá dlho čakať. Vyberte si dovolenku v Česku alebo zahraničí za dobrú cenu a zbaľte si kufre, pretože za chvíľu vyrážate.

Kam vyraziť na Last Minute wellness pobyt?

Keď si potrebujete na chvíľu oddýchnuť, sú wellness pobyty tou najsprávnejšou voľbou. Vo vírivke necháte rozplynúť všetok stres, vo fínskej saune prehrejte celé telo a v bazéne si doprajte trochu zdravého pohybu. Navyše vďaka neobmedzenému wellness budete môcť relaxovať, kedykoľvek sa vám zachce.

A kam vyraziť? Možností máte nespočetné množstvo. Zamierte do Česka a vydajte sa napríklad na wellness pobyty do kúpeľov. Karlove Vary, Mariánske Lázně alebo [Luhačovice]( https://travelking.sk/luhacovice) sú preslávenými relaxačnými rajmi, v ktorých vám nebude nič chýbať.

Za dokonalými zážitkami sa vydajte napríklad aj do Poľska. Tu vám ponúknu prvotriedne wellness služby napríklad v kúpeľoch Świeradów-Zdrój alebo Kudowa Zdrój alebo o kúsok ďalej k Baltskému moru. Luxusné wellness pobyty ponúkajú aj hotely v Maďarsku, ktoré bývajú prepojené s termálnymi kúpeľmi.