Dovolenka v Miskolci

Pokiaľ hľadáte kúpeľný pobyt v Maďarsku, na ktorý len tak nezabudnete, potom navštívte mesto Miskolc (Miškovec) a jeho slávne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Počas dovolenky si zaplávte a relaxujte v priestoroch, ktoré termálna voda utvárala po tisíce rokov.

Načítavam ponuky...


Maďarské mestečko Miskolc toho ponúka naozaj veľa, preto rozhodne stojí za návštevu. Na svoje si tu prídu milovníci odpočinku a kúpeľov, ale aj nadšenci do histórie, prírody a zvierat. Pokiaľ si pre svoj pobyt zvolíte ubytovanie s vlastným wellness, tešte sa tiež na leňošenie vo vírivke, saune či bazéne.

Do Miskolca za unikátnymi kúpeľmi aj históriou

Najväčším lákadlom Miskolca sú bez pochyby unikátne jaskynné termálne kúpele Miskolc Tapolca. Kúpanie v jaskynných zákutiach je naozaj jedinečným zážitkom, ktorý je ešte k tomu blahodarný pre vaše telo. Nájdete tu celkom 10 bazénov - termálne, rímsky, pod hviezdnou oblohou a na svoje si prídu aj deti.

Pokiaľ práve nebudete relaxovať, vydajte sa preskúmať centrum Miskolca. Nájdete tu krásny gotický kostol aj grécky ortodoxný kostol, ďalej hrad Diósgyőr so štyrmi typickými vežami. S deťmi zavítajte do miestnej Zoo, ktorá je najstaršia v celom Maďarsku. Len 12 km od Miskolca potom leží rekreačná oblasť Lillafüred.

Ak chcete mať istotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívajte sa po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.