Dovolenka v Prahe

Pamiatky historického centra Prahy na dosah, romantické prechádzky pozdĺž Vltavy a pravá atmosféra hlavného mesta. Navštíviť tu môžete klasické pamiatky ako je Karlov most, Pražský hrad a Staromestské námestie s orlojom.

Načítavam ponuky...


Praha, hlavné mesto susednej Českej republiky, patrí medzi mestá, ktoré by mal raz za život navštíviť každý. Obzvlášť, keď sa nachádza tak blízko! Neodkladajte preto spoznávanie významných pamiatok, návštevu jednej z najlepších Zoo na svete ani užívanie si rušného nočného života nabitého kultúrnymi udalosťami a vyberte sa do Prahy čo najskôr.

Ako si vybrať ideálny pobyt v Prahe?

Možností ubytovania je v prahe neúrekom a tak si tu vyberie každý. Či už hľadáte komfortný penzión, alebo skutočne luxusný hotel s prvotriednymi službami, určite si tu vyberiete. A vydať sa sem môžete pokojne aj na rodinnú dovolenku - poteší vás totiž, že v mnohých tunajších hoteloch ponúkajú ubytovanie pre deti zadarmo. Na pobyt vo dvojici zas odporúčame vybrať si pobyt plný romantiky.

Výbornou správou v strede hlavného mesta je tiež to, že už viac nebudete musieť hľadať parkovisko. Mnoho hotelov v našej ponuke disponuje pre hostí parkoviskom zadarmo.

Dokonalý relax a pohodu si užijete aj v rušnom centre. Stačí si vziať hotelový župan, osušky a zamieriť do wellness centra priamo v ubytovaní. Nové sily tak načerpáte vo vírivke, pri plávaní v bazéne alebo v saune.

Čo navštíviť počas dovolenky v Prahe?

Spomedzi množstva pamiatok Prahy je ťažké si vybrať, kam sa vydať najprv. Ako dobrý východiskový bod môže poslúžiť Václavské námestie, z ktorého je to už len na skok do Národného múzea, k Národnému divadlu aj ku Karlovmu mostu. Vynechať by ste ale nemali ani slávne Staromestské námestie s orlojom, Petřín, Klementinum, Vyšehrad… a nespočet ďalších pamiatok, atrakcií a zaujímavostí.