Romantické pobyty v Prahe

Do Prahy jazdia za romantikou ľudia z celého sveta, čaro tohto miesta je teda nepopierateľné. Doprajte si pobyt v dvojici v Prahe aj vy, prejdite si pamiatky, zapadnuté uličky aj rozľahlé parky a nezabudnite navštíviť Petřín.

Načítavam ponuky...


Chcete si na svojom pobyte užiť so svojou polovičkou trochu romantiky? Za romantickým pobytom nemusíte jazdiť ďaleko, stačí zavítať do českého hlavného mesta - Prahy.

Romantická dovolenka v Prahe

Pod pojmom „romantika“ si každý z nás predstaví niečo iné. Čo teda očakávať od romantického pobytu? Je to rôzne. Niekedy romantika tkvie v čarovnom prostredí, v ktorom sa hotel nachádza. Inokedy zase v samotných interiéroch hotela alebo štýlovej izbe či apartmáne. Vybrať si môžete aj z pobytov, kde v balíčku nájdete romantickú večeru pri sviečkach, vstup do privátneho wellness, fľašu šampanského, alebo aspoň zľavu na niektorú z vymenovaných aktivít.

Pokiaľ chcete mať ešte väčšiu istotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívajte sa tiež po značke „Osobne overené“, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.