Romantické pobyty v Prahe

Do Prahy jazdia za romantikou ľudia z celého sveta, čaro tohto miesta je teda nepopierateľné. Doprajte si pobyt v dvojici v Prahe aj vy, prejdite si pamiatky, zapadnuté uličky aj rozľahlé parky a nezabudnite navštíviť Petřín.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Chcete si na svojom pobyte užiť so svojou polovičkou trochu romantiky? Za romantickým pobytom nemusíte jazdiť ďaleko, stačí zavítať do českého hlavného mesta - Prahy.

Romantická dovolenka v Prahe

Pod pojmom „romantika“ si každý z nás predstaví niečo iné. Čo teda očakávať od romantického pobytu? Je to rôzne. Niekedy romantika tkvie v čarovnom prostredí, v ktorom sa hotel nachádza. Inokedy zase v samotných interiéroch hotela alebo štýlovej izbe či apartmáne. Vybrať si môžete aj z pobytov, kde v balíčku nájdete romantickú večeru pri sviečkach, vstup do privátneho wellness, fľašu šampanského, alebo aspoň zľavu na niektorú z vymenovaných aktivít.

Pokiaľ chcete mať ešte väčšiu istotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívajte sa tiež po značke „Osobne overené“, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.