Užite si pobyt v Prahe na úrovni. Vyspíte sa v elegantných priestoroch, naraňajkujete sa a počas 5 minút jazdy metrom ste v centre diania, kultúry a pamiatok. Pešo sa z hotela dostanete na Vyšehrad alebo do Kongresového centra.

O ubytovaní

Hotel Oya *** sa nachádza v príjemnej pražskej štvrti Pankrác a svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie so skvelou dostupnosťou do centra hlavného mesta. Vďaka bezprostrednej blízkosti mestskej hromadnej dopravy sa z hotela rýchlo dostanete k najznámejším pamiatkam aj ďalším zaujímavým miestam, ktoré Praha ponúka.

Metrom linky C (400 m) ste počas 5 minút na Václavskom námestí (3,2 km), odkiaľ potom môžete pokračovať na Staromestské námestie s orlojom (4,5 km), Karlov most (5 km) alebo k Pražskému hradu (6,5 km). Po trase C sa dostanete ľahko aj do Troje, kde k návšteve v každom ročnom období láka zoologická a botanická záhrada. Električka so zastávkou priamo pred hotelom vedie cez Národné divadlo, Karlov most či Staromestské námestie až k Pražskému hradu.

Nezabudnuteľné výhľady na stovežaté mesto budete mať z rozhľadne na Petříne (6,2 km), zo Žižkovskej televíznej veže (4,2 km) alebo z Vyšehradu (2 km), kam sa z hotela môžete vydať príjemnou prechádzkou. Praha ponúka takmer nekonečné možnosti nakupovania. Len pár krokov od hotela nájdete Obchodné centrum Arkády Pankrác (300 m), prípadne sa metrom môžete vydať do OC Westfield Chodov (6,5 km) alebo do OC Palladium na Námestí Republiky ( 5 km).

Počas pobytu v dobe adventu odporúčame navštíviť vianočné trhy v Prahe. Okrem tých najznámejších na Staromestskom a Václavskom námestí nájdete pekné trhy s o niečo komornejšou atmosférou na Námestí Míru (3,5 km) či na Námestí Jiřího z Poděbrad (4,5 km).

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba Standard s vlastnou kúpeľňou (12 m²) je vybavená manželskou posteľou alebo dvoma jednolôžkami. Ďalej v izbe nájdete LCD televízor, WiFi pripojenie, fén a kozmetické potreby.

Trojlôžková izba Standard s vlastnou kúpeľňou (16 m²) je vybavená manželskou posteľou a jednolôžkom. Ďalej v izbe nájdete LCD televízor, WiFi pripojenie a kozmetické potreby. Fén je možné zapožičať na recepcii.

Dvojlôžková izba Superior s vlastnou kúpeľňou (16 m²) je vybavená manželskou posteľou alebo dvoma jednolôžkami. K dispozícii je na izbe aj klimatizácia, LCD televízor, WiFi pripojenie, minibar, trezor a fén.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je obľúbený Harry's restaurant známy pre grilované špeciality. Svoj obľúbený nápoj aj krásny výhľad na Prahu si vychutnáte v skybare Sedmé nebe na streche hotela.

Hotel Oya ***

Hotel Oya ***

Na Pankráci 1337/109 , Praha 4
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
NOKI INTERNATIONAL, a.s. IČ: 26709155


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Praha

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad
Staromestské námestie a orloj
Staromestské námestie a orloj
Národné múzeum
Národné múzeum