Hotel Oya ***

Hotel Oya ***

Na Pankráci 1337/109, Praha 4
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
NOKI INTERNATIONAL, a.s. IČ: 26709155


+420 241 408 605

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Hotel Oya *** sa nachádza v príjemnej pražskej štvrti Pankrác a svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie so skvelou dostupnosťou do centra hlavného mesta. Vďaka bezprostrednej blízkosti mestskej hromadnej dopravy sa z hotela rýchlo dostanete k najznámejším pamiatkam aj ďalším zaujímavým miestam, ktoré Praha ponúka.

Metrom linky C (400 m) ste počas 5 minút na Václavskom námestí (3,2 km), odkiaľ potom môžete pokračovať na Staromestské námestie s orlojom (4,5 km), Karlov most (5 km) alebo k Pražskému hradu (6,5 km). Po trase C sa dostanete ľahko aj do Troje, kde k návšteve v každom ročnom období láka zoologická a botanická záhrada. Električka so zastávkou priamo pred hotelom vedie cez Národné divadlo, Karlov most či Staromestské námestie až k Pražskému hradu.

Nezabudnuteľné výhľady na stovežaté mesto budete mať z rozhľadne na Petříne (6,2 km), zo Žižkovskej televíznej veže (4,2 km) alebo z Vyšehradu (2 km), kam sa z hotela môžete vydať príjemnou prechádzkou. Praha ponúka takmer nekonečné možnosti nakupovania. Len pár krokov od hotela nájdete Obchodné centrum Arkády Pankrác (300 m), prípadne sa metrom môžete vydať do OC Westfield Chodov (6,5 km) alebo do OC Palladium na Námestí Republiky ( 5 km).

Počas pobytu v dobe adventu odporúčame navštíviť vianočné trhy v Prahe. Okrem tých najznámejších na Staromestskom a Václavskom námestí nájdete pekné trhy s o niečo komornejšou atmosférou na Námestí Míru (3,5 km) či na Námestí Jiřího z Poděbrad (4,5 km).

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba Standard s vlastnou kúpeľňou (12 m²) je vybavená manželskou posteľou alebo dvoma jednolôžkami. Ďalej v izbe nájdete LCD televízor, WiFi pripojenie, fén a kozmetické potreby.

Trojlôžková izba Standard s vlastnou kúpeľňou (16 m²) je vybavená manželskou posteľou a jednolôžkom. Ďalej v izbe nájdete LCD televízor, WiFi pripojenie a kozmetické potreby. Fén je možné zapožičať na recepcii.

Dvojlôžková izba Superior s vlastnou kúpeľňou (16 m²) je vybavená manželskou posteľou alebo dvoma jednolôžkami. K dispozícii je na izbe aj klimatizácia, LCD televízor, WiFi pripojenie, minibar, trezor a fén.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je obľúbený Harry's restaurant známy pre grilované špeciality. Svoj obľúbený nápoj aj krásny výhľad na Prahu si vychutnáte v skybare Sedmé nebe na streche hotela.

Tipy na výlet

Praha
Praha
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad
Staromestské námestie a orloj
Staromestské námestie a orloj