Last minute víkendy

Radi by ste počas nasledujúcich troch víkendov niekam vyrazili, ale ešte neviete kam? Práve pre vás je určená naša ponuka Last minute víkendov. V tejto kategórii nájdete pobyty na tri nadchádzajúce víkendy, a to vždy od štvrtka či piatku do nedele. Vzhľadom na to, že ide o pobyt skutočne na poslednú chvíľu, je zľava u Last minute víkendov vždy najmenej 20 %.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Najlepší víkend je ten strávený cestovaním

Víkend je ideálna príležitosť, ako si po pracovnom týždni nielen oddýchnuť a načerpať nové sily, ale aj pre nové cestovateľské zážitky. Aj za dvojdňový, respektíve trojdňový pobyt sa toho dá stihnúť skutočne veľa!

Všetci, ktorí víkendy radi využívajú na cestovanie, ocenia našu kategóriu Last minute víkendov. Ide o extra výhodné ponuky pobytov na nadchádzajúce tri víkendy, a to vždy od štvrtka či piatku do nedele. Všetky hotely, ktoré v tejto kategórii nájdete, ponúkajú svoje voľné kapacity na poslednú chvíľu so zľavou minimálne 20 %. A to už je poriadna motivácia na to niekam cez víkend vyraziť, čo myslíte?