Last minute víkend

Radi by ste budúci víkend niekam vyrazili, ale ešte neviete kam? Práve pre vás je určená naša ponuka Last minute víkendov. V tejto kategórii nájdete pobyty na nadchádzajúci víkend, teda od najbližšieho štvrtku či piatku do nedele. Vzhľadom na to, že ide o pobyt skutočne na poslednú chvíľu, je zľava pri Last minute víkendoch najmenej 20 %. Stačí si len vybrať, kam sa cez víkend vydáte!

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Najlepší víkend je ten strávený cestovaním

Víkend je ideálnou príležitosťou, ako si po pracovnom týždni nielen oddýchnuť a načerpať nové sily, ale tiež ako získať nové cestovateľské zážitky. Aj za dvojdňový, respektíve trojdňový pobyt sa toho dá stihnúť skutočne veľa!

Všetci, ktorí víkendy radi využívajú na cestovanie, ocenia našu kategóriu Last minute víkendy. Ide o extra výhodné ponuky pobytov na nadchádzajúci víkend, teda od najbližšieho štvrtku či piatku do nedele. Všetky hotely, ktoré v tejto kategórii nájdete, ponúkajú svoje voľné kapacity na poslednú chvíľu so zľavou minimálne 20 %. A to už je poriadna motivácia k tomu niekam cez víkend vyraziť, čo myslíte?