Pobyt v hoteli

Uprednostňujete na dovolenke pohodlie a radi si doprajete služby navyše? Hotel je pre vás jasnou voľbou. Miesto, kde sa krásne vyspíte, skvele najete, doprajete si wellness alebo izbovú službu. Wellness, horský alebo hotel na námestí, to už je na vás

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Pobyt v hoteli znamená, že si budete užívať komfort na prvotriednej úrovni, skvelé služby od profesionálneho personálu a možno aj niečo extra. Zárukou kvality u nás v Travelkingu je hlavne označenie Osobne overené, pod ktoré spadá stále viac hotelov nielen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách.

Kam za najlepšími hotelmi u nás a v susedných krajinách?

Na Slovensku môžete nájsť parádne hotely ako uprostred krásnej prírody, tak aj pri termálnych prameňoch a v mestách. Medzi tie najprepychovejšie, kam sa hostia vždy radi vracajú, patrí jednoznačne Hotel Panorama **** vo Vysokých Tatrách. Filmové hviezdy svetového formátu a všetci milovníci kúpeľov zas radi navštevujú Hotel Most Slávy *** v Trenčianskych Tepliciach. Najbližšie k termálom budete mať z Hotela Thermalpark ***, ktorý sa nachádza priamo v budove Thermalparku v Dunajskej Strede. Perfektným hodnotením hostí sa pýši tiež Alexandra Wellness Hotel *** v Nízkych Tatrách, kde si užijete relax vo wellness aj turistiku v nedotknutej prírode.

Zahanbiť sa nedajú ani hotely v Česku, spomedzi ktorých vďaka skvelému hodnoteniu vyčnievajú ASTORIA Hotel & Medical Spa **** priamo v centre Karlových Varov či liberecký Wellness Hotel Babylon **** prepojený so známym aquaparkom a zábavným komplexom. Do Maďarska zas vyrazte na relax v kúpeľnom Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa **** alebo do Hotela Stáció **** pri Budapešti. Svojím luxusom vás určite nadchne tiež Hotel Radisson Szklarska Poręba **** v Poľsku. Turistiku v Alpách aj lyžovanie po zasnežených svahoch si zas naplno vychutnáte pri pobyte v Hoteli Unterberghof **** v Rakúsku. A to je len malá vzorka z prvotriednych hotelov z našej ponuky.

Na čom si v hoteli pochutnáte?

Špeciality šéfkuchára či výborná miestna kuchyňa vám celý pobyt ešte viac spríjemnia. Stačí si už len vybrať, aký rozsah stravovania vám vyhovuje najviac.

Pri pobyte s raňajkami sa každé ráno posilníte slanými aj sladkými dobrotami priamo v hotelovej jedálni, cez deň potom budete mať neobmedzený čas na turistiku v prírode, kúpanie sa v termáloch či spoznávanie pamiatok a lokálnych delikates.

Pobyt s polpenziou vám zaručí príjemný balans - pri každodenných raňajkách a večeriach v hoteli vám hlad určite nehrozí, zároveň môžete miesto vašej dovolenky spoznávať aj prostredníctvom chuťových buniek počas obeda.

Svoje výhody má tiež stravovanie formou plnej penzie alebo all inclusive, kde si jedlom počas celej dovolenky nemusíte vôbec lámať hlavu. Tešiť sa môžete na výdatné raňajky, chutné obedy a večere, a zriedkavé nie sú ani drobnosti na zahryznutie medzi hlavnými pokrmami.

Relaxujte priamo v hoteli

Je načase si poriadne oddýchnuť - veď preto ste vyrazili na dovolenku, nie? Kvôli oddychu vo vírivke či v saune nemusíte ani opustiť hotel, mnohé z nich disponujú vlastným wellness centrom, alebo sú priamo prepojené s kúpeľmi. V rámci balíčka sa preto môžete tešiť na plávanie v bazéne, relax počas masáží či procedúr, aj na vírivky a sauny. To všetko si môžete dopriať tiež v súkromí v privátnom wellness. A ktoré pobyty sú rozhodne najobľúbenejšie? Jednoznačne tie s neobmedzeným vstupom do wellness.

Aké ďalšie výhody ubytovanie v hoteli ponúka?

Komfort hotela oceníte nielen vy, ale aj vaši blízki. Mnohé z hotelov sa pýšia označením “Baby Friendly”, čo znamená dokonalé podmienky na pobyt s celou rodinou aj s malými deťmi. V týchto hoteloch môžete nájsť detský kútik aj ihrisko, výnimkou nie je ani zapožičanie detskej postieľky, vysokej stoličky či výber jedál z detského menu pre malých hostí.

Počas vašej vysnívanej dovolenky nemusí zostať doma ani váš štvornohý miláčik. Užite si pobyt spolu s ním v takzvanom “Dog Friendly” hoteli, kde domáce zvieratá vítajú maškrtou či pripraveným pelechom na izbe.