• Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľná dovolenka v Hoteli Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na prvý pohľad - je postavený v štýle luxusnej talianskej vily a je obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Do Budapešti sa dostanete do 15 minút cesty autobusom (zastávka pár metrov od hotela).


Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roka 2015. V roku 2018 navyše získal ocenenie ako "najzelenšie hotel Maďarska" a to predovšetkým vďaka ekologickému prístupu, ako je šetrenie vody, energie, recykláciu a podobne.


Izby sú nádherne zariadené v 4* štandarde, nechýba v nich pohodlná posteľ. Ďalej je tu minibar, LCD TV a vlastné sociálne zariadenie. Raňajky i večere sa podávajú v reštaurácii podľa počtu hostí buď formou bufetu (v prípade väčšieho počtu hostí) alebo výberom z menu.

Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je aj bohaté wellness centrum s rozlohou 1 000 m². Tu si môžete užívať ničím nerušený oddych v priestrannom bazéne, vírivke a troch saunách. Relaxovať môžete aj v parnom kúpeli, pri Kneippovej terapii či v relaxačnej miestnosti.


Prečítajte si dojmy tímu Travelking, ktorý v hoteli strávil víkend.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Věra M.)

Velmi pěkný hotel, vše odpovídalo popisu. Milý personál, klid a pohoda v bazénu i wellness zóně. Velmi chutné jídlo v pěkné a klidné restauraci na dobré úrovni. Pouze jedna chybička a to komáři ve večerních hodinách v zahradě a na terase u hotelu.

Vynikajúce (Helena K.)

Všetko bolo super.

Vynikajúce (František V.)

Toto bol môj 4 pobyt v hoteli Stácio. Pri rezervácii termínu som požiadal o pridelenie izby s výhľadom do záhrady, kde je jazierko, mojej prosbe hotel vyhovel na 100%. Čistota hotela na vysokej úrovni, strava super. Jediné čo hotelu môžem vytknúť je absencia slovenských TV programov v káblovej TV hotela, prebiehajú MS v hokeji a chcel som si pozrieť zápas našich v telke. Ešte že mi na notebooku funguje Magio Go.