• Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľná dovolenka v Hoteli Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na prvý pohľad - je postavený v štýle luxusnej talianskej vily a je obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Do Budapešti sa dostanete do 15 minút cesty autobusom (zastávka pár metrov od hotela).


Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roka 2015. V roku 2018 navyše získal ocenenie ako "najzelenšie hotel Maďarska" a to predovšetkým vďaka ekologickému prístupu, ako je šetrenie vody, energie, recykláciu a podobne.


Izby sú nádherne zariadené v 4* štandarde, nechýba v nich pohodlná posteľ. Ďalej je tu minibar, LCD TV a vlastné sociálne zariadenie. Raňajky i večere sa podávajú v reštaurácii podľa počtu hostí buď formou bufetu (v prípade väčšieho počtu hostí) alebo výberom z menu.

Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je aj bohaté wellness centrum s rozlohou 1 000 m². Tu si môžete užívať ničím nerušený oddych v priestrannom bazéne, vírivke a troch saunách. Relaxovať môžete aj v parnom kúpeli, pri Kneippovej terapii či v relaxačnej miestnosti.


Prečítajte si dojmy tímu Travelking, ktorý v hoteli strávil víkend.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Kristián F.)

Super wellness, ochotný personál, milý recepčný, super jedlo.

Vynikajúce (Karel K.)

Velmi příjemný pobyt. Hotel, služby, prostředí super. Ochotný, milý personál. Výborné snídaně, večeře menší výběr, pouze syrová zelenina - upřednostňuji teplou - úzká nabídka.

Vynikajúce (Šárka T.)

Úžasné.