O ubytovaní

Hotel Stáció **** je postavený v štýle luxusnej talianskej vile, obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Nachádza sa iba 20 kilometrov od centra Budapešti. Maďarská metropola láka turistov z celého sveta na úchvatné pamiatky, nádhernú architektúru i vynikajúcu gastronómiu. Rozhodne by ste nemali vynechať návštevu Budínskeho hradu, budovy Parlamentu, baziliky svätého Štefana či Rybárskej bašty. Prekrásny výhľad na celé mesto sa vám naskytne z Gellértovej hory. V Budapešti nájdete aj množstvo múzeí, galérií, divadiel a technických pamiatok ako druhé najstaršie metro na svete či Budapeštiansky reťazový most.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, WiFi pripojením, minibarom, LCD televízorom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na raňajkách vo forme bohatého bufetu. Cez deň si môžete vybrať z menu hotelovej reštaurácie Pipacs. Tešte sa predovšetkým na pochúťky maďarskej kuchyne, stredomorské pokrmy, grilované špeciality a široký výber vynikajúcich miestnych vín. Večer sa tu podávajú večere.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelovom wellness s rozlohou viac ako 1000 m². Nájdete tu bazén s vyhrievanou vodou, vírivku, sauny (fínsku, infra, parnú), ochladzovací bazénik, tepidárium aj Kneippov chodník. Vybrať si môžete zo širokej ponuky profesionálnych masáží a kozmetických procedúr. Pre športovcov je k dispozícii fitness centrum. Okolie hotela je ideálne pre beh či rychlochôdzu. Neďaleko nájdete tenisové kurty. V hoteli je k dispozícii vybavenie pre stolný tenis, poker, badminton, petanque a šípky.

Niečo naviac

Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roku 2015. V roku 2018 navyše získal ocenenie "najzelenší hotel Maďarska" a to predovšetkým vďaka ekologickému prístupu, ako je šetrenie vody, energie, recyklácia a podobne.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Simona N.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo krásné.

Vynikajúce (Lukáš P.) ( - Česko)

Výborné.

Skvelé (Karin F.) ( - Slovensko)

Hotel a služby výborne, pobyt sme si predĺžili o 1 deň.