• Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľná dovolenka v Hoteli Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na prvý pohľad - je postavený v štýle luxusnej talianskej vily a je obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Do Budapešti sa dostanete do 15 minút cesty autobusom (zastávka pár metrov od hotela).


Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roka 2015. V roku 2018 navyše získal ocenenie ako "najzelenšie hotel Maďarska" a to predovšetkým vďaka ekologickému prístupu, ako je šetrenie vody, energie, recykláciu a podobne.


Izby sú nádherne zariadené v 4* štandarde, nechýba v nich pohodlná posteľ. Ďalej je tu minibar, LCD TV a vlastné sociálne zariadenie. Raňajky i večere sa podávajú v reštaurácii podľa počtu hostí buď formou bufetu (v prípade väčšieho počtu hostí) alebo výberom z menu.

Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je aj bohaté wellness centrum s rozlohou 1 000 m². Tu si môžete užívať ničím nerušený oddych v priestrannom bazéne, vírivke a troch saunách. Relaxovať môžete aj v parnom kúpeli, pri Kneippovej terapii či v relaxačnej miestnosti.


Prečítajte si dojmy tímu Travelking, ktorý v hoteli strávil víkend.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Renata S.)

Hotel byl krásný, přesně podle pokynů. Služby byly skvělé a personál příjemný.

Skvelé (Martina M.)

Prostredie hotela bolo celkom čisté, ale našli sa aj nezrovnalosti. Hodnotenie prístupu personálu na jednotku, veľmi milý a chápavý ľudia až na tie rečové vady. Strava bola úplne super pretože sa menili stále jedlá. Wellness bol perfektný, až na jeden problém, že nevysvetlili odomikanie skrinky. Obaja sme s tým mali problém. Potom, čo sme ešte zistili, že v sprche ťa voda ozaj tak páchne, ako sme aj čítali predchádzajúce recenzie. Na tomto hotely je ešte veľa práce, ale bolo to príjemné celkové hodnotenie je fajn a ešte by som asi doplnila čistú vodu pre hostí do izieb bezplatne a k tomu ten minibar bolo by to super. Samozrejme k tomu by som chcela ešte vytknúť pri večeri účtujú za pitie a pri raňajkách nie... Takže kebyže ešte na týchto veciach popracujú tak by mohli mať možno aj 5 *****.

Vynikajúce (Anna ?.)

Personál a strava super, jen cena parkovného byla 1600HUF/den pokud se platilo v automatu. Doporučuji parkovat v uličce vedle parkoviště, je to zdarma a bezpečné. Tip na výlet Szcheneyi spa a určitě i centrum Budapešti.