• Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľná dovolenka v Hoteli Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na prvý pohľad - je postavený v štýle luxusnej talianskej vily a je obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Do Budapešti sa dostanete do 15 minút cesty autobusom (zastávka pár metrov od hotela).


Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roka 2015. V roku 2018 navyše získal ocenenie ako "najzelenšie hotel Maďarska" a to predovšetkým vďaka ekologickému prístupu, ako je šetrenie vody, energie, recykláciu a podobne.


Izby sú nádherne zariadené v 4* štandarde, nechýba v nich pohodlná posteľ. Ďalej je tu minibar, LCD TV a vlastné sociálne zariadenie. Raňajky i večere sa podávajú v reštaurácii podľa počtu hostí buď formou bufetu (v prípade väčšieho počtu hostí) alebo výberom z menu.

Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je aj bohaté wellness centrum s rozlohou 1 000 m². Tu si môžete užívať ničím nerušený oddych v priestrannom bazéne, vírivke a troch saunách. Relaxovať môžete aj v parnom kúpeli, pri Kneippovej terapii či v relaxačnej miestnosti.


Prečítajte si dojmy tímu Travelking, ktorý v hoteli strávil víkend.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Erika B.)

So všetkým sme boli nadmieru spokojní. Strava výborná, izby priestranné a ciste.

Vynikajúce (Slávka R.)

Hotel je veľmi pekný, izby priestranné, výborne vybavené, personál ochotný, strava skvelá, wellness podľa popisu, boli sme veľmi spokojní, dokonca príjemne prekvapení. Trochu dlhšia cesta z vlakovej stanice, niečo vyše 1km, ale aspoň sme sa prešli. Hotel nám zavolal taxík, za ktorý sme za túto trasu zaplatili necelých 6€, takže sme potom chodili už radšej pešo. Inak všetko nad očakávania.

Vynikajúce (Vít V.)

Hotel byl super, vše dle dispozic. Byli jsme moc spokojeni.