• Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľná dovolenka v Hoteli Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na prvý pohľad - je postavený v štýle luxusnej talianskej vily a je obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Do Budapešti sa dostanete do 15 minút cesty autobusom (zastávka pár metrov od hotela).


Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roka 2015. V roku 2018 navyše získal ocenenie ako "najzelenšie hotel Maďarska" a to predovšetkým vďaka ekologickému prístupu, ako je šetrenie vody, energie, recykláciu a podobne.


Izby sú nádherne zariadené v 4* štandarde, nechýba v nich pohodlná posteľ. Ďalej je tu minibar, LCD TV a vlastné sociálne zariadenie. Raňajky i večere sa podávajú v reštaurácii podľa počtu hostí buď formou bufetu (v prípade väčšieho počtu hostí) alebo výberom z menu.

Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je aj bohaté wellness centrum s rozlohou 1 000 m². Tu si môžete užívať ničím nerušený oddych v priestrannom bazéne, vírivke a troch saunách. Relaxovať môžete aj v parnom kúpeli, pri Kneippovej terapii či v relaxačnej miestnosti.


Prečítajte si dojmy tímu Travelking, ktorý v hoteli strávil víkend.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vít V.)

Hotel byl super, vše dle dispozic. Byli jsme moc spokojeni.

Vynikajúce (Adriana ?.)

Tento hotel sme navštívili už druhý krát. Boli sme znovu veľmi spokojní. Čistota hotela super, personál ústretový a milý. Odporúčam.

Vynikajúce (Mária I.)

Ubytovanie na úrovni, dobré jedlo, wellness, rozhodne odporúčam.