Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Kúpele v Budapešti

Že je Maďarsko na ozdravné termálne pramene bohaté, to už vieme. A za slávnymi kúpeľnými mestami nezaostáva ani hlavné mesto Budapešť! Vydajte sa sem za spoznávaním výnimočných krás jedného z najkrajších miest Európy (a možno aj sveta) a nezabudnite si so sebou vziať aj plavky. Rozhodne ich v Budapešti budete potrebovať.

Ktoré kúpele v Budapešti sa oplatí navštíviť?

 • Termálne kúpele Széchenyi patria k najväčším kúpeľným komplexom v Európe. Očaria vás nielen množstvom bazénov s termálnou vodou a kvalitou služieb, ale aj nádherným prostredím s neobarokovou budovou kúpeľov.
 • Kúpele Gellért sa pýšia nádherným secesným interiérom, kde sa budete ponárať do bazénov s termálnou vodou v obklopení dekoratívnych stĺpov.
 • Kúpele Király - v “kráľovských kúpeľoch” si doprajte oddych v typických interiéroch v tureckom štýle, kde si užijete tradičné kúpeľné procedúry a oddych ako sa patrí.
 • Kúpele Rudas v Budapešti stoja už od 16. storočia, kedy bolo územie pod nadvládou Turkov. Je to badať aj v architektúre kúpeľov, ktorých centrom je osemstenný bazén obklopený stĺpami. Kúpele sú výnimočné aj tým, že je v nich vstup povolený pre ženy v iných dňoch ako pre mužov, niektoré dni je ale vstup spoločný.

Nevynechajte ani návštevu Kúpeľov Császár, Kúpeľov Lukács či Kúpeľov Rácz, vo všetkých si dokonale oddýchnete.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Budapešť

Tipy na výlet v okolí

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK