Alexandra Wellness Hotel ***

Alexandra Wellness Hotel ***

Jánska dolina 2190, Liptovský Ján
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od jazera
13 km
Zastávka
40 m
Aquapark
15,8 km
Zjazdovka
0,6 km

O ubytovaní

Alexandra Wellness Hotel *** sa nachádza v nádhernom a pokojnom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján. V okolí je veľa turistických trás vedúcich k dominantám Národného parku Nízke Tatry: vrcholy Ďumbier (17 km) a Chopok (19 km), Demänovský kras (16 km) či Vrbické pleso (19 km). Prekrásne panoramatické výhľady sú z blízkej vyhliadky nad Liptovským Jánom (4 km) a z vrcholu Poludnica (5 km). Neďaleko hotela nájdete termálne kúpalisko (2 km), prípadne sa môžete vydať do aquaparku Tatralandi (16 km). Nízke Tatry ponúkajú ideálne podmienky pre zimné športy. Leží tu najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná Chopok (25 km) či ski areály Žiarce (12 km) a Opalisko (11 km). Obľúbenými turistickými cieľmi sú bobová dráha Pavčina Lehota (18 km) a Liptovský Hrádok (8 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard, ktorá je vybavená LCD televízorom, telefónom, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou. Väčšina izieb má balkón.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete raňajkami vo forme bohatého bufetu. Cez deň sa môžete občerstviť v hotelovej reštaurácii, ktorej súčasťou je aj veľká letná terasa a príjemný altánok. Večera sa podávajú tiež formou bufetu. Širokú ponuku osviežujúcich nápojov, vynikajúcej kávy a delikátnych zákuskov ponúka lobby bar. Vo večerných a nočných hodinách je pre hostí pripravená zábava v disco bare.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je wellness centrum, kde si môžete oddýchnuť vo fínskej saune, vírivke, parnom kúpeli, tepidáriu a soľnej miestnosti. Ďalej je možné využiť širokú ponuku masáží a procedúr ako zábaly, inhalácie, lymfodrenáže a ďalšie. Hotelový bazén s dĺžkou 25 m je ideálny pre aktívny oddych i športové využitie.

Cestujete s deťmi?

Deti si užijú veľa zábavy pri hraní hier, biliardu či stolného tenisu v herni. K dispozícii je tu tiež konzola X-Box kinect a DVD s filmami pre deti.

Niečo naviac

V hoteli nájdete bowling a fitness centrum, kde si aktívne oddýchnete a zároveň sa pobavíte.

Tipy na výlet

Nízke Tatry
Nízke Tatry
Chopok
Chopok
Demänovská ľadová jaskyňa
Demänovská ľadová jaskyňa