Ski Jasná Nízké Tatry

Jasná Nízke Tatry, to je nádherné prostredie, v ktorom si každý lyžiar bude pripadať ako v rozprávke. Najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku ponúka lyžovanie na severnej aj južnej strane Chopku na 21 zjazdovkách (vrátane 3 detských). Dohromady sa ide o 49 km perfektne upravených zjazdoviek, z ktorých si vyberie každý – či už vyrážate na dovolenku so svojimi deťmi, alebo si chcete dopriať poriadnu profi jazdu. Veď tu trénujú aj slovenskí lyžiarski reprezentanti! K tomu všetkému, Generali Snowpark Jasná láka svojimi upravenými mostíkmi všetkých adrenalínových nadšencov.

Pokiaľ vás zjazdové lyžovanie (či snowboardovanie) omrzí, môžete sa odtiaľto vydať na skialpy či bežky.

Okrem lyžovania si tu môžete zoradiť vaše vybavenie v servise, požičať si všetko potrebné v požičovni, prípadne seba či ratolesti naučiť lyžiarske triky a fígle v lyžiarskej škole Tatry Motion.

Pokiaľ budete mať chuť na poriadne aprés ski, budete môcť využiť ponuku skvelých barov i reštaurácií, ktorými Ski Jasná len oplýva.

Otváracia doba:

  • sezóna od decembra do konca apríla
  • od 1. 2. v čase od 8:30 – 16:00

Cenník skipasov:

Ceny skipasov sa začínajú na 49 € za jednodňové lyžovanie pre dospelého a 35 € pre dieťa pri kúpe online. Ešte výhodnejšiu cenu získate na lyžovanie po 13:00 a večerné lyžovanie.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách:  Tatry, Liptov, Poľské Tatry, Nízke Tatry

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Lyžovanie v Nízkych Tatrách
Tarzánia Jasná
Vrbické pleso
Demänovská dolina
Rozhľadňa na Ostredku
Chopok

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet