Ubytujte sa v srdci južných Čiech v centre Borovan, odkiaľ budete vyrážať na krásne výlety za pamiatkami v okolí: České Budějovice, Český Krumlov alebo Holašovice. Na hoteli vás čaká polpenzia, úschovňa bicyklov a fľaša vína či Prosecca. Užiť si môžete aj vstup do nového wellness s vírivkou a 3 druhmi sáun.

O ubytovaní

Rodinný Hotel Alf *** sa nachádza v srdci južných Čiech v Borovanoch - priamo na námestí a vedľa kláštora. Do Třebone je to odtiaľ 18 km, České Budějovice sú vzdialené 20 km a Český Krumlov plný UNESCO pamiatok potom 31 km. Kúsok to budete mať do ZOO Dvorec a do Brouskova mlýna.

Kde budete spať?

Ubytovanie je zabezpečené v dvojposteľových izbách s telefónom, WiFi pripojením a vlastným sociálnym zariadením. Niektoré izby majú k dispozícii televíziu.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je priestranná reštaurácia, kde si pochutnáte na polpenzii. Raňajky si poskladáte sami z bufetových stolov, na večeru dostanete polievku a vyberiete si z troch hotových jedál. Súčasťou reštaurácie je aj tanečný parket a letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Relaxáciu si užijete v novom wellness centre s vírivkou (36 °C) a 3 druhmi sáun (fínska, bio, parná). K dispozícii je tiež Kneippov chodník, vyhrievaná lavica (32 °C), polievacie vedro a relaxačná zóna s lehátkami. Pokiaľ si chcete užiť trochu romantiky, môžete si doobjednať VIP vírivku MILK 02 s fľašou Prosecca a užiť si kúpeľ v „prameni mladosti“.

Hotel Alf ***

Hotel Alf ***

Žižkovo náměstí 2 , Borovany
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
70 m
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

CHKO Třeboňsko

CHKO TřeboňskoTip na výlet

Navštívte jednu z mála chránených oblastí rozkladajúcich sa na veľkej ploche (až 700 km²) v rovinatom teréne. V CHKO Třeboňsko sa vám naskytne výnimočný pohľad na bohaté biotopy, rozsiahle ihličnaté a listnaté lesy, zvyšky lužných lesov či mokraďové lúky. Hlavne tu ale uvidíte veľké plochy cenných rybníkov a rašelinísk, ktoré oblasť preslávili. Pestré prostredie súvisí aj s druhovou rozmanitosťou rastlín a živočíchov, medzi ktorými vynikajú obzvlášť vtáky - v CHKO Třeboňsko môžete pozorovať až viac než 280 druhov operencov.

Vydajte sa do prírodnej rezervácie Červené Bláto, ktorú preskúmate vďaka rovnomennom náučnom chodníku. Národná prírodná rezervácia Veľký a Malý Tisý je ideálna pre pozorovanie vodného vtáctva a v Národnej prírodnej rezervácii Ruda nájdete rozsiahle rašeliniská s početnými prameniskami.

Viac informácií
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec
České Budějovice
České Budějovice
Třeboň
Třeboň