Hotel Alf ***

Hotel Alf ***

Žižkovo náměstí 2, Borovany
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
70 m
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Rodinný Hotel Alf *** sa nachádza v srdci južných Čiech v Borovanoch - priamo na námestí a vedľa kláštora. Do Třebone je to odtiaľ 18 km, České Budějovice sú vzdialené 20 km a Český Krumlov plný UNESCO pamiatok potom 31 km. Kúsok to budete mať do ZOO Dvorec a do Brouskova mlýna.

Kde budete spať?

Ubytovanie je zabezpečené v dvojposteľových izbách s telefónom, WiFi pripojením a vlastným sociálnym zariadením. Niektoré izby majú k dispozícii televíziu.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je priestranná reštaurácia, kde si pochutnáte na polpenzii. Raňajky si poskladáte sami z bufetových stolov, na večeru dostanete polievku a vyberiete si z troch hotových jedál. Súčasťou reštaurácie je aj tanečný parket a letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Relaxáciu si užijete v novom wellness centre s vírivkou (36 °C) a 3 druhmi sáun (fínska, bio, parná). K dispozícii je tiež Kneippov chodník, vyhrievaná lavica (32 °C), polievacie vedro a relaxačná zóna s lehátkami. Pokiaľ si chcete užiť trochu romantiky, môžete si doobjednať VIP vírivku MILK 02 s fľašou Prosecca a užiť si kúpeľ v „prameni mladosti“.