Dovolenka Turčianske Teplice

Slovenské kúpele ako stvorené na odpočinok. Zažite perfektnú romantickú alebo rodinnú dovolenku v jednom z najstarších kúpeľných miest v Európe – Turčianskych Tepliciach. Užite si pohodu v termálnej vode a načerpajte novú energiu.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Turčianske Teplice sa rozprestierajú v doline medzi Malou a Veľkou Fatrou. Napriek tomu mesto láka tisíce návštevníkov na viac než len turistiku v národných parkoch. Ich najväčšou atrakciou sú jednoznačne termálne kúpele s aquaparkom, kde na vás v bazénoch čaká liečivá voda. K tomu si pripočítajte fantastické tobogany a nespočet procedúr, a o program na celý pobyt máte postarané.

Nechajte sa rozmaznávať termálnou vodou aj zlatom

Turčianske Teplice sú známe ako jedno z najstarších kúpeľných miest Európy. Dvojice aj seniori sem už stovky rokov smerujú za blahodarnými účinkami vody, ktorá priaznivo pôsobí pri liečbe chorôb pohybového či tráviaceho ústrojenstva, kože či urologických a gynekologických problémov. K podpore zdravia aj krásy jednoznačne patria aj procedúry, ktoré si môžete dopriať ako vo vašom ubytovaní, tak aj priamo v kúpeľoch. Turčianske Teplice navštevujú obzvlášť dámy každého veky, ktoré si zamilovali miestnu luxusnú špecialitu - zábal zlatom, ktorý pomáha regenerovať pokožku a prekrvuje ju, čím pomáha k jej omladnutiu.

Rodiny z deťmi obľubujú tunajší Spa & Aquapark s liečivou minerálnou vodou, ktorá na vás bude pôsobiť nielen v relaxačných bazénoch. Deti sa zas vybláznia na šmýkačkách a toboganoch, z ktorých najpôsobivejšie sú 47 m dlhý tobogan Kamikadze a Movie tobogan s premietaním zvierat. Samozrejmosťou je Vitálny svet s vírivkami, saunami a masážami. Wellness si ale môžete užiť aj v rámci ubytovania - stačí si vybrať ten správny hotel alebo penzión.