Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Turčianske Teplice: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Turčianske Teplice sa radia k najstarším kúpeľom v celej Európe. Mesto sa nachádza v Turčianskej kotline medzi Malou a Veľkou Fatrou. Okolie ponúka bohaté možnosti na výlety a v zime zázemie pre lyžovanie i bežkovanie. Už po stáročia láka hostí kombinácia liečivých termálnych prameňov a prekrásnej okolitej prírody. Kúpeľný areál sa nachádza priamo v centre mesta a je obklopený rozsiahlym parkom. V okrajovej časti stojí obľúbený aquapark otvorený v roku 2007.

Spa & Aquapark Turčianske Teplice Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Ich zlaté kúpele sú veľmi obľúbené a majú dlhú tradíciu. Pre akčné rodiny je tu modernejšia alternatíva Spa & Aquapark s liečivou minerálnou vodou s teplotou 43 - 46 °C, ktorá je ideálna na liečbu pohybového aparátu. Tunajšie bazény stoja priamo na minerálnych žriedlach a okrem relaxu pre vás (sauny, sedací bazén so svetelným efektom a masážnymi tryskami) ponúka aj veľa zábavy pre vaše ratolesti. Nechýbajú tobogány, šmýkačky ani divoká rieka.
Viac informácií

Turčianske Teplice Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Vďaka ideálnej polohe v údolí horného Turca pod Veľkou Fatrou budete mať pri jeho návšteve plno možností na poznávanie prírody a jej krás. Pri prechádzke mestom určitě nevynechajte zaujímavú kopulovitú kúpeľnú stavbu Modrý kúpeľ, dominantu mesta, ktorá pochádza z 18. storočia.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 5 tipov

Turčianske Teplice: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK