Dovolenka v kúpeľoch

Vďaka ubytovaniu priamo prepojenému s kúpeľmi máte oddych aj liečebné kúry na dosah ruky. Za bazénmi s vodou z termálnych prameňov nemusíte chodiť ďaleko, stačí prejsť pár metrov z vašej izby a oddať sa kúpeľnej slasti.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Ak vám každodenný pracovný stres nedovolí spávať a starosti sa len kopia, je načase dopriať si poriadny oddych. Vyrazte za ním do hotela, ktorý je priamo prepojený s kúpeľmi, a užívajte si odpočinok vo wellness centre aj liečebné procedúry len pár krokov od vašej izby.

Ako si vybrať ideálny pobyt v kúpeľoch?

Pobyt v kúpeľoch spojený s oddychovaním si najlepšie užijete, ak naň vyrazíte vo dvojici. Vezmite preto na pobyt svoju kamarátku či kamaráta a vyrazte si spolu ako už dávno nie. Alebo dáte prednosť romantike s vašou polovičkou?

Ak patríte medzi tých skôr narodených, pozrite sa do našej ponuky kúpeľných pobytov pre seniorov. Vďaka ich špeciálne prispôsobeným procedúram sa domov vrátite ako znovuzrodený.

Pobyt v kúpeľoch si s vami môže užívať aj vás štvornohý najlepší priateľ. Mnoho kúpeľných hotelov na Slovensku i v okolitých krajinách s radosťou víta zvieracích hostí, a tak vezmite svojho psíka na pobyt so sebou. Ušetríte si tak starosti s vyberaním stráženia preň a budete mať počas celého pobytu istotu, že je oň dobre postarané.

Kam vyraziť na zaslúžený pobyt do kúpeľov?

Tie najlepšie kúpele a vychýrené termálne pramene v širokom okolí nájdete práve v susednom Maďarsku. Vyraziť môžete napríklad za kúpaním v prírodnom termálnom jazere v Hévíze, alebo do kúpeľov v Lenti či Egeri. Ak vás ale lákajú aj zaujímavé pamiatky, vyberte sa na kúpeľný pobyt do Budapešti.

Zahanbiť sa rozhodne nedajú ani kúpele na Slovensku, medzi ktorými vyčnievajú najmä Trenčianske Teplice a svetoznáme Piešťany. V Česku zas môžete vyraziť na pobyt do miest „Kúpeľného trojuholníka“ - do Františkových Lázní, Mariánských Lázní a Karlových Varov.

O netradičný kúpeľný zážitok aj nespočet možností turistiky v krásnej prírode sa postarajú kúpele v Rakúsku a v Poľsku.