Dovolenka v slovenských kúpeľoch

Liečivé benefity termálnych kúpeľov si naplno užijete vďaka pobytom v Podhájskej, Piešťanoch, Bojniciach, Veľkom Mederi a ďalších lokalitách Slovenska. Za skvelé ceny sa tešte na skvelý servis a super zážitky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím


Slovensko - to nie sú len majestátne hory, do neba siahajúce vyhliadky a znamenitá kuchyňa. Navštíviť u nás môžete aj množstvo parádnych kúpeľov a termálnych kúpalísk stojacich na prameňoch s liečivou vodou. Podľahnite krásnej architektúre kúpeľných miest a nechajte sa zlákať na pobyt na Slovensku plný ozdravných procedúr.

Ako si vybrať tú najlepšiu dovolenku v slovenských kúpeľoch?

Pobyt v kúpeľoch sa jednoznačne spája s prvotriednymi službami, blahodarnými procedúrami a skvelou stravou. Ak si k tomu všetkému želáte ešte niečo naviac, vyberte si dovolenku z kategórie luxusných pobytov a nechajte sa rozmaznávať ako filmová hviezda. Pobyt so svojou polovičkou si zas nechajte spríjemniť procedúrami len pre vás dvoch a doprajte si romantický pobyt v slovenských kúpeľoch.

Pokiaľ patríte medzi rekreantov, ktorí si už užívajú bezstarostný dôchodok, určite oceníte pohodlné ubytovanie blízko kúpeľov, stravu spĺňajúcu aj špecifické požiadavky a liečebné procedúry. To všetko zabezpečia kúpeľné pobyty pre seniorov, ktoré si rozhodne užijete.

Kam na najlepší pobyt v kúpeľoch na Slovensku?

Kúpeľné pobyty pre dvoch si užijete na množstve miest preslávenými termálmi na Slovensku. Prechádzky kúpeľným mestom aj oddych v netradičných tureckých kúpeľoch Hammam vás čaká v Trenčianskych Tepliciach. Tie najmodernejšie priestory aj procedúry si zase užijete v Nimnici. Milovníci výletov na krásne miesta by nemali obísť Dudince či Piešťany, známe pre svoje architektonické aj prírodné pamiatky. A kam za oddychom vo vonkajších bazénoch? Jednoznačne do Podhájskej, ktoré sa pýšia termálnou vodou prirovnávanou k vode z Mŕtveho mora.