Dovolenka v Nimnici

Naše najmladšie kúpele Nimnica nájdete na brehu nádrže Nosice medzi Púchovom a Považskou Bystricou. Miestna voda je nenahraditeľná ako pri liečbe pohybového a obehového systému, tak aj pri liečení tráviacej či dýchacej sústavy. Relaxovať môžete v prepychovom prostredí kúpeľov v termálnej vode aj počas tradičných procedúr. Ku skvelej dovolenke v Nimnici patria prechádzky popri priehrade, v okolitom lesoparku a bohatý kultúrny program.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Dokonalý oddych v termálnej vode a luxusnom prostredí v obklopení nádhernej prírody si môžete dopriať aj na Slovensku, v našich najmladších kúpeľoch Nimnica. Tie vznikli v roku 1959 a veľmi rýchlo sa zaradili medzi najobľúbenejšie slovenské kúpele. Navštívte ich a uvidíte, že aj vy ľahko podľahnete ich čaru.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Nimnici?

Moderné priestory kúpeľov a nádherné prostredie s lesoparkom nie je to jediné, čo vás v Kúpeľoch Nimnica nadchne. Hlavným tunajším lákadlom sú procedúry zamerané na liečbu pohybového ústrojenstva, tráviaceho traktu aj dýchacej sústavy. Tešiť sa tu budete môcť na rôzne zábaly, kúpele, masáže, terapie aj na cvičenie v termálnej vode, ktoré posilňuje tiež svaly. Samozrejmosťou je odpočinok v relaxačnom bazéne s tryskami či na lehátkach s výhľadom na okolité vrchy. Niet preto divu, že kúpeľný pobyt v Nimnici si užívajú ako seniori, tak aj zamilované páry.

Pomedzi procedúry a relaxovanie v Medicínskom wellness centre a v Kursalone si užívajte tiež prechádzky okolo vodnej nádrže Nosice, ktorá je v lete obľúbeným rajom vodných športov. Spoznať jej okolie môžete tiež na bicykli po okružnej cyklotrase. Za návštevu stoja tiež okolité mestečká Púchov s letným kúpaliskom či Považská Bystrica so zrúcaninou Považského hradu.

Kam sa ešte v okolí Nimnice vybrať? To vám prezradí náš cestovateľský itinerár stvorený na dokonalý víkendový pobyt v Kúpeľoch Nimnica.