Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Nimnica: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Najmladšia slovenská kúpele Nimnica sa rozprestierajú priamo nad vodnou nádržou Nosice, ktorá ponúka veľa príležitostí pre vodné športy. Okolitá krajina tvorená pohoriami Javorníky a Strážovské vrchy je doslova rajom pre milovníkov turistiky a cykloturistiky. V blízkej Považskej Bystrici sa nachádza stredoveký hrad, v dedinke Lednické Rovne môžete navštíviť obľúbené sklárske múzeum.

Púchov Najobľúbenejší výlet v lokalite

Pri návšteve Púchova máte jedinečnú príležitosť prezrieť si mesto, ktoré nás preslávilo na celom svete. Pochádzajú z neho svetovo uznávané firmy Matador aj odevná spoločnosť Makyta. Z dôvodu priemyselného rozvoja však muselo historické centrum ustúpiť výstavbe fabrík a bytových domov, a tak sa v ňom zachovalo len málo historických pamiatok. Dnes si z nich môžete prehliadnuť napríklad Župný dom z konca 18. storočia, pamätnú faru alebo pôvodne renesančný kostol, ktorý bol niekoľkokrát prestavaný až do barokovo-klasicistického štýlu. Okrem pamiatok je mesto na brehu Váhu obľúbené hlavne pre možnosti turistiky v okolitých pohoriach Bielych Karpát, Javorníkov či Strážovských vrchov.

Viac informácií

Kúpele Nimnica Najobľúbenejší výlet v lokalite

Kúpele Nimnica sú najmladšie slovenské kúpele. Sú zamerané na liečbu chorôb obehového, tráviaceho a pohybového ústrojenstva a liečbu chorôb onkologických. Liečiť sa sem jazdia deti aj dospelí. Kúpele sa nachádzajú pri 12 km dlhej priehrade, a sú tak skvelou rekreačnou oblasťou. Zvlášť v teplých mesiacoch oceníte možnosti vodných športov aj plavby na lodi. Kedykoľvek však môžete vyraziť na túry po priľahlom aj vzdialenejšom okolí.

Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 3 tipov

Nimnica: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK