Dovolenka pri mori

Hoďte starosti za hlavu, plavky do kufra a vyrazte za slnkom, pieskom a slanou vodou. Letná dovolenka pri mori je to najlepšie na dobitie bateriek. Vydajte sa odpočívať na juh k Jadranu alebo na sever k Baltskému moru, spoznávajte iné kultúry a prežite nezabudnuteľné dobrodružstvá.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Villa Dora je ideálne miesto na oddych aj skvelý východiskový bod na výlety do atraktívnych miest v okolí či na ostrovy. Najväčšou výhodou je, že k moru je to pár krokov po schodoch. Uprostred nádhernej záhrady je navyše bazén, kde si užijete parádne vodné radovánky aj opaľovanie na lehátku, nechýba ani možnosť grilovania. Apartmán bol komfortne zariadený a bol z neho krásny výhľad na more. Nočné svetlá nad hladinou, čerstvý morský vzduch a príjemná teplota zaručili nezabudnuteľný zážitok. Pobyt by som si rozhodne rád zopakoval!”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodný tím


Dovolenka v Chorvátsku je stále žiadaná, nesmie teda chýbať ani u nás. Ubytujte sa v obľúbených destináciách, ako je napríklad Dalmácia, Istria alebo ostrov Krk. Nechýba ani Makarská riviéra alebo Split. Ponuku lacnej dovolenky pri mori neustále aktualizujeme, aby vaša tohtoročná dovolenka stála za to.

Láka vás skôr preslnené Taliansko so svojimi antickými pamiatkami a dlhými plážami? Aj tu vám zabezpečíme ubytovanie. Zájdite si napríklad do Bibione alebo presláveného Toskánska. V Benátsku a Rimini môžete pobyt pri mori navyše spojiť s prehliadkou historických miest.

Aby bolo z čoho vyberať, máme pre vás rôzne druhy ubytovania od luxusných hotelov až po ubytovanie v súkromí, napríklad vo vilách či apartmánoch. Záleží tiež len na vás, či dávate prednosť all inclusive dovolenke alebo si radšej uvaríte vo vlastnej kuchynke a kedykoľvek vyrazíte na výlet.

Rodinná dovolenka v Chorvátsku a Taliansku

Na pobyt k moru môžete samozrejme vyraziť aj s deťmi. V ponuke nájdete napríklad apartmány pre viac osôb alebo hotely s baby friendly prístupom, kde je detský kútik a ihrisko samozrejmosťou a budete tu mať všetko potrebné aj pre starostlivosť o batoľatá. A pretože dovolenka bez vášho štvornohého maznáčika by bola nuda, na vybraných miestach môžete k moru so psom.

Milujete more alebo ste radšej v bazéne? Môžete si vybrať ubytovanie priamo na pláži či hotel s bazénom alebo rovno celým wellness. Pozdĺž pobrežia tiež často narazíte na veľké zábavné parky a aquaparky.