Dovolenka pri mori

Hoďte starosti za hlavu, plavky do kufra a vyrazte za slnkom, pieskom a slanou vodou. Letná dovolenka pri mori je to najlepšie na dobitie bateriek. Vydajte sa odpočívať na juh k Jadranu alebo na sever k Baltskému moru, spoznávajte iné kultúry a prežite nezabudnuteľné dobrodružstvá.

Načítavam ponuky...


Dovolenka v Chorvátsku je stále žiadaná, nesmie teda chýbať ani u nás. Ubytujte sa v obľúbených destináciách, ako je napríklad Dalmácia, Istria alebo ostrov Krk. Nechýba ani Makarská riviéra alebo Split. Ponuku lacnej dovolenky pri mori neustále aktualizujeme, aby vaša tohtoročná dovolenka stála za to.

Láka vás skôr preslnené Taliansko so svojimi antickými pamiatkami a dlhými plážami? Aj tu vám zabezpečíme ubytovanie. Zájdite si napríklad do Bibione alebo presláveného Toskánska. V Benátsku a Rimini môžete pobyt pri mori navyše spojiť s prehliadkou historických miest.

Aby bolo z čoho vyberať, máme pre vás rôzne druhy ubytovania od luxusných hotelov až po ubytovanie v súkromí, napríklad vo vilách či apartmánoch. Záleží tiež len na vás, či dávate prednosť all inclusive dovolenke alebo si radšej uvaríte vo vlastnej kuchynke a kedykoľvek vyrazíte na výlet.

Rodinná dovolenka v Chorvátsku a Taliansku

Na pobyt k moru môžete samozrejme vyraziť aj s deťmi. V ponuke nájdete napríklad apartmány pre viac osôb alebo hotely s baby friendly prístupom, kde je detský kútik a ihrisko samozrejmosťou a budete tu mať všetko potrebné aj pre starostlivosť o batoľatá. A pretože dovolenka bez vášho štvornohého maznáčika by bola nuda, na vybraných miestach môžete k moru so psom.

Milujete more alebo ste radšej v bazéne? Môžete si vybrať ubytovanie priamo na pláži či hotel s bazénom alebo rovno celým wellness. Pozdĺž pobrežia tiež často narazíte na veľké zábavné parky a aquaparky.