Dovolenka pri mori so psom

Túžite po oddychu pri mori, ale zároveň nechcete nechať svojho štvornohého miláčika doma samého? Nezúfajte a vyberte si pobyt pri mori, kam môžete vziať psíka so sebou. Čo tak napríklad Chorvátsko alebo Taliansko?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Villa Dora je ideálne miesto na oddych aj skvelý východiskový bod na výlety do atraktívnych miest v okolí či na ostrovy. Najväčšou výhodou je, že k moru je to pár krokov po schodoch. Uprostred nádhernej záhrady je navyše bazén, kde si užijete parádne vodné radovánky aj opaľovanie na lehátku, nechýba ani možnosť grilovania. Apartmán bol komfortne zariadený a bol z neho krásny výhľad na more. Nočné svetlá nad hladinou, čerstvý morský vzduch a príjemná teplota zaručili nezabudnuteľný zážitok. Pobyt by som si rozhodne rád zopakoval!”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Chcete si užiť jarnú, letnú či jesennú dovolenku pri mori nielen s celou rodinou, ale aj s vaším psím miláčikom? Nie je to problém, vyberte si z našej ponuky pobytov pri mori ubytovanie, ktoré vášho psa uvíta s nadšením.

Do mora so psom? No jasné!

Či už sa chcete vydať do Chorvátska či Taliansko k Jadranskému moru, alebo napríklad do Poľska k Baltskému, nemusíte svojho psíka nechávať doma alebo mu zložito zariaďovať stráženie. Na dovolenke autom je skvelé, že môžete vyraziť s celou rodinou aj zvieracími miláčikmi.

Spoločne si tak užijete kúpanie v mori, prechádzky po pláži a poznávanie miestnej kultúry.

Z našich apartmánov, penziónov a hotelov, ktoré ponúkajú možnosť ubytovania so psom, či už zdarma alebo za poplatok, si iste vyberiete. Chcete si užiť dovolenku pri vode, ale nemusíte to byť hneď more, pretože by vám stačilo aj jazero? Pozrite sa na náš výber pobytov so psom pri vode.