Dovolenka pri mori so psom

Túžite po oddychu pri mori, ale zároveň nechcete nechať svojho štvornohého miláčika doma samého? Nezúfajte a vyberte si pobyt pri mori, kam môžete vziať psíka so sebou. Čo tak napríklad Chorvátsko alebo Taliansko?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Chcete si užiť jarnú, letnú či jesennú dovolenku pri mori nielen s celou rodinou, ale aj s vaším psím miláčikom? Nie je to problém, vyberte si z našej ponuky pobytov pri mori ubytovanie, ktoré vášho psa uvíta s nadšením.

Do mora so psom? No jasné!

Či už sa chcete vydať do Chorvátska či Taliansko k Jadranskému moru, alebo napríklad do Poľska k Baltskému, nemusíte svojho psíka nechávať doma alebo mu zložito zariaďovať stráženie. Na dovolenke autom je skvelé, že môžete vyraziť s celou rodinou aj zvieracími miláčikmi.

Spoločne si tak užijete kúpanie v mori, prechádzky po pláži a poznávanie miestnej kultúry.

Z našich apartmánov, penziónov a hotelov, ktoré ponúkajú možnosť ubytovania so psom, či už zdarma alebo za poplatok, si iste vyberiete. Chcete si užiť dovolenku pri vode, ale nemusíte to byť hneď more, pretože by vám stačilo aj jazero? Pozrite sa na náš výber pobytov so psom pri vode.