Dovolenka pri vode so psom

Neviete si predstaviť dovolenku bez svojho miláčika? Vyberte si z hotelov, ktoré umožňujú pobyt so psom a ešte sa nachádzajú neďaleko osviežujúceho jazera, rybníka či riečky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Nevyberajte si medzi tým, či ostanete doma so svojím miláčikom, alebo pôjdete na dovolenku, a vezmite svojho psíka so sebou! Vám obom sa v lete bude najviac páčiť pri vode, kde sa môžete spolu kúpať i prechádzať sa po romantických brehoch. Necháte sa zlákať?

Kde si užijete najlepší pobyt pri vode aj so psom?

Dostatok priehrad a vodných nádrží s prírodnými kúpaliskami nájdete u nás aj v susednom Česku. Na dovolenku na Slovensku sa potom aj so psíkom vyberte na návštevu Liptova, kde sa rozprestiera Liptovská Mara ideálna na kúpanie sa i windsurfing. Vášho miláčika i vás nadchne tiež vodná nádrž na Orave obklopená krásnou prírodou. V Česku zas zamierte k Lipnu alebo k Máchovmu jazeru.

Poriadne kúpanie sa bez obmedzenia a šantenie v jemnom piesku si do sýtosti užijete pri mori. Mnoho tunajších hotelov a penziónov ponúka možnosť ubytovania tiež so psíkom, a tak ho vezmite do Chorvátska alebo Talianska.

Úplne inou kapitolou je relax v termálnej vode v kúpeľoch. Vás psík si síce procedúry a temrálne bazény užívať s vami nebude, no prechádzky kúpeľnými parkami a posedenie pri zákuskoch v kaviarničkách budete zažívať spolu. V hoteli sa postarajú o vás oboch, vyrazte teda do Maďarska alebo do Karlových Varov.