Dovolenka pri vode so psom

Neviete si predstaviť dovolenku bez svojho miláčika? Vyberte si z hotelov, ktoré umožňujú pobyt so psom a ešte sa nachádzajú neďaleko osviežujúceho jazera, rybníka či riečky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Nevyberajte si medzi tým, či ostanete doma so svojím miláčikom, alebo pôjdete na dovolenku, a vezmite svojho psíka so sebou! Vám obom sa v lete bude najviac páčiť pri vode, kde sa môžete spolu kúpať i prechádzať sa po romantických brehoch. Necháte sa zlákať?

Kde si užijete najlepší pobyt pri vode aj so psom?

Dostatok priehrad a vodných nádrží s prírodnými kúpaliskami nájdete u nás aj v susednom Česku. Na dovolenku na Slovensku sa potom aj so psíkom vyberte na návštevu Liptova, kde sa rozprestiera Liptovská Mara ideálna na kúpanie sa i windsurfing. Vášho miláčika i vás nadchne tiež vodná nádrž na Orave obklopená krásnou prírodou. V Česku zas zamierte k Lipnu alebo k Máchovmu jazeru.

Poriadne kúpanie sa bez obmedzenia a šantenie v jemnom piesku si do sýtosti užijete pri mori. Mnoho tunajších hotelov a penziónov ponúka možnosť ubytovania tiež so psíkom, a tak ho vezmite do Chorvátska alebo Talianska.

Úplne inou kapitolou je relax v termálnej vode v kúpeľoch. Vás psík si síce procedúry a temrálne bazény užívať s vami nebude, no prechádzky kúpeľnými parkami a posedenie pri zákuskoch v kaviarničkách budete zažívať spolu. V hoteli sa postarajú o vás oboch, vyrazte teda do Maďarska alebo do Karlových Varov.