Dovolenka pri vode so psom

Neviete si predstaviť dovolenku bez svojho miláčika? Vyberte si z hotelov, ktoré umožňujú pobyt so psom a ešte sa nachádzajú neďaleko osviežujúceho jazera, rybníka či riečky.

Načítavam ponuky...
Vedeli ste, že...

Hotel stojí priamo na termálnom prameni, o ktorom sa píše už v dokumentoch pochádzajúcich z 13. storočia. V nich sa odkazuje na kúpeľnú tradíciu oblasti, ktorá siaha až do čias Rímskej ríše.

Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím


Nevyberajte si medzi tým, či ostanete doma so svojím miláčikom, alebo pôjdete na dovolenku, a vezmite svojho psíka so sebou! Vám obom sa v lete bude najviac páčiť pri vode, kde sa môžete spolu kúpať i prechádzať sa po romantických brehoch. Necháte sa zlákať?

Kde si užijete najlepší pobyt pri vode aj so psom?

Dostatok priehrad a vodných nádrží s prírodnými kúpaliskami nájdete u nás aj v susednom Česku. Na dovolenku na Slovensku sa potom aj so psíkom vyberte na návštevu Liptova, kde sa rozprestiera Liptovská Mara ideálna na kúpanie sa i windsurfing. Vášho miláčika i vás nadchne tiež vodná nádrž na Orave obklopená krásnou prírodou. V Česku zas zamierte k Lipnu alebo k Máchovmu jazeru.

Poriadne kúpanie sa bez obmedzenia a šantenie v jemnom piesku si do sýtosti užijete pri mori. Mnoho tunajších hotelov a penziónov ponúka možnosť ubytovania tiež so psíkom, a tak ho vezmite do Chorvátska alebo Talianska.

Úplne inou kapitolou je relax v termálnej vode v kúpeľoch. Vás psík si síce procedúry a temrálne bazény užívať s vami nebude, no prechádzky kúpeľnými parkami a posedenie pri zákuskoch v kaviarničkách budete zažívať spolu. V hoteli sa postarajú o vás oboch, vyrazte teda do Maďarska alebo do Karlových Varov.