Dovolenka pri vode so psom

Neviete si predstaviť dovolenku bez svojho miláčika? Vyberte si z hotelov, ktoré umožňujú pobyt so psom a ešte sa nachádzajú neďaleko osviežujúceho jazera, rybníka či riečky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hoteli Hévíz splnil naše očakávania. Izby aj wellness sú moderné a čisté. Na raňajky aj na večeru bol veľký výber jedál. Ak sa vám ráno nechce vstávať, môžete si nechať raňajky doviezť do izby a poleňošit si o niečo dlhšie v posteli. Odporúčam zájsť si aj do Brix Bistra, to je gastronomický zážitok. Za návštevu stoja aj miestne farmárske trhy. V okolí Hevízu odporúčam navštíviť hrad Sümeg, jaskyňu v Tapolke a, samozrejme, Keszthely – mestečko so zámkom Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Nevyberajte si medzi tým, či ostanete doma so svojím miláčikom, alebo pôjdete na dovolenku, a vezmite svojho psíka so sebou! Vám obom sa v lete bude najviac páčiť pri vode, kde sa môžete spolu kúpať i prechádzať sa po romantických brehoch. Necháte sa zlákať?

Kde si užijete najlepší pobyt pri vode aj so psom?

Dostatok priehrad a vodných nádrží s prírodnými kúpaliskami nájdete u nás aj v susednom Česku. Na dovolenku na Slovensku sa potom aj so psíkom vyberte na návštevu Liptova, kde sa rozprestiera Liptovská Mara ideálna na kúpanie sa i windsurfing. Vášho miláčika i vás nadchne tiež vodná nádrž na Orave obklopená krásnou prírodou. V Česku zas zamierte k Lipnu alebo k Máchovmu jazeru.

Poriadne kúpanie sa bez obmedzenia a šantenie v jemnom piesku si do sýtosti užijete pri mori. Mnoho tunajších hotelov a penziónov ponúka možnosť ubytovania tiež so psíkom, a tak ho vezmite do Chorvátska alebo Talianska.

Úplne inou kapitolou je relax v termálnej vode v kúpeľoch. Vás psík si síce procedúry a temrálne bazény užívať s vami nebude, no prechádzky kúpeľnými parkami a posedenie pri zákuskoch v kaviarničkách budete zažívať spolu. V hoteli sa postarajú o vás oboch, vyrazte teda do Maďarska alebo do Karlových Varov.