Dovolenka v Česku so psom

Chcete sa vydať na dovolenku do Česka, ale nechcete nechať vášho štvornohého miláčika doma? Nevadí, vyberáme pre vás také hotely, ktoré umožňujú aj pobyty so psom či mačkou za menší príplatok.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch snáď nie je exkluzívnejšie miesto na ubytovanie, než oproti Mlýnskej kolonády. Aj bez toho je ale hotel úžasným miestom na oddych. Disponuje totiž vlastným minerálnym prameňom a využíva ho na kúpeľné procedúry, ktoré sú, rovnako ako ostatné služby v hoteli, na vysokej úrovni. Čistota a precíznosť sú tu samozrejmosťou. Veľmi sa mi páčil čajový salónik, kde sú denne k dispozícii štyri druhy prvotriednych čajov.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch sme boli prvýkrát a pobyt sa nám veľmi páčil. Hotel stojí v peknej časti neďaleko centra s kolonádami a výhľadom na okolité hotely a do prírody. Na pobyte ma najviac nadchli kúpeľ a masáž, príjemná bola aj relaxácia vo wellness s bazénom a vírivkou alebo posedenie v kaviarni. Izba bola priestranná, pohodlné postele a balkón s posedením boli príjemným bonusom. Za výlet stojí centrum Varov, kolonády alebo neďaleká Plzeň s pivovarom.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Vysoké hory, trblietajúce sa jazerá vhodné na kúpanie a stovky kilometre turistických chodníčkov sa počas dovolenky v Česku budú páčiť nielen vám, ale aj vášmu štvornohému miláčikovi. Nenechávajte svojho psíka doma samého a radšej ho vezmite na dovolenku so sebou - mnohé české hotely a penzióny ho s radosťou privítajú. Uvidíte tak, že nové zážitky a chvíle pohody majú s vašim najlepším zvieracím kamarátom úplne iné čaro.

Ako si vybrať ten najlepší pobyt v Česku so psom?

Pri výbere dovolenky so psom zvážte okrem vybavenia hotela tiež jeho lokalitu. Citlivé labky vášho štvornohého miláčika si viac než behanie po rozpálených chodníkoch miest užijú pobehovanie po mäkkej tráve na lúkach či po kyprej pôde v lesoch. Vezmite ho preto na pobyt do prírody a najlepšie blízko hôr, kde si obaja užijete chládok, zdolávanie kopcov aj nádherné výhľady.

Ak sa na dovolenku chystáte s celou rodinou, pozrite sa tiež do našej ponuky pobytov s deťmi zadarmo. Okrem hotelov a penziónov vhodných pre psíkov na Travelkingu nájdete tiež pobyty, kde za ubytovanie svojich detí nebudete musieť platiť.

Pobyt so psom sa môže niesť aj v znamení skutočného luxusu. Dnes už mnohé špičkové hotely ubytujú psích páničkov a paničky aj so svojimi miláčikmi. Pre nich je tu naviac často prichystaný pelech na spanie či miska s vodou. Vy si potom dokonalé pohodlie užite napríklad vo wellness centre.

Aby ste si vybrali skutočne prvotriedny pobyt, všímajte si označenie Osobne overené, ktorým sa pýšia jedine pobyty overené členmi tímu Travelking, pobyty s najlepšími hodnoteniami zákazníkov a tie, kam sa hostia vždy radi vracajú. A to už je skutočná záruka kvality.

Kam sa vydať na skvelú dovolenku v Česku so psom?

Aby ste s vašim psíkom nemuseli dlho cestovať, vydajte sa napríklad na južnú Moravu alebo do Beskýd, ktoré ležia blízko hraníc so Slovenskom. Naviac tu objavíte nekonečné možnosti turistiky aj jedinečné gastronomické zážitky. Medzi najobľúbenejšie ciele dovolenky v Česku patria Krkonoše, s ktorými sa neodmysliteľne spája turistika v najvyšších českých horách. Pokiaľ ale vy aj vás psík preferujete návštevu mesta a posedenie v kaviarni, vyberte sa do Karlových Varov a spoznajte tunajšie krásy aj “Dog Friendly” hotely.