Chcete si užiť pobyt v naozajstnom prepychu? Tak stavte na dizajnový Pytloun Grand Hotel Imperial **** v Liberci, z ktorého sa vám nebude chcieť ísť domov. Okrem luxusnej izby Superior sa tešte aj na welcome drink a chutnú polpenziu. Liberec a jeho okolie ponúka množstvo zaujímavých prírodných i kultúrnych pamiatok. Ďaleko to navyše nebudete mať ani k dominante mesta - Ještědu.

O ubytovaní

Luxusný Pytloun Grand Hotel Imperial **** nájdete v samotnom centre Liberca len kúsok od Aquaparku a zábavného centra Babylon (700 m), DinoParku (1 km), vodnej nádrže Harcov (2 , 3 km), Zoo a botanickej záhrady (3 km) a Ještědu (7,5 km). Budova hotela pochádza z 30. rokov 20. storočia a nesie prvky art deco. Celá samozrejme prešla rekonštrukciou, vďaka ktorej je interiér hotela naozaj prepychovým a dizajnovým skvostom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z izieb Superior či Deluxe. Každá izba je vybavená dizajnovým nábytkom, antialergickým matracom, zvukovou izoláciou, zatemňovacími závesmi, klimatizáciou, televíziou, rádiom, telefónom, WiFi, trezorom, minibarom a setom na prípravu kávy a čaju vrátane kapslí Nespresso. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou a vaňou so sparkling systémom. Izby Deluxe majú totožné vybavenie, ale sú o niečo priestrannejšie.

Na čom si pochutnáte?

V prízemí hotela nájdete Lobby s recepciou, kde si môžete dať kokteil či niečo dobré. V pravom krídle sa potom nachádza reštaurácia Zlatý Kohout, kde sa každé ráno podávajú raňajky formou bohatého bufetu, večer potom vynikajúce trojchodové večere. Miestni kuchári si nechávajú záležať na čerstvosti potravín, ktoré pochádzajú od miestnych farmárov. V ľavom krídle je potom ukrytá kaviareň Café Imerpial.

Pytloun Grand Hotel Imperial ****

Pytloun Grand Hotel Imperial ****

1. máje 757/29 , Liberec
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
PGHILB Management s.r.o. IČ: 09309331


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 530 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
100 m
Aquapark
0,6 km
Zjazdovka
6 km
Bežkovanie
6 km

Tipy na výlet

Liberec

Liberec Tip na výlet

Liberec je mesto na severe Čiech siahajúce svojou históriou do 13. storočia. Mnoho ľudí si ho spojí iba s vysielačom Ještěd, mesto má ale svoje vlastné zaujímavosti. Za akýsi symbol obce môžeme považovať novorenesančnú radnicu, nájdeme tu ale aj krásne pamiatky baroka a klasicizmu.

Čo by ste nemali v Liberci minúť:

  • Centrum Babylon
  • ZOO Liberec
  • Botanickú záhradu
  • Nezabudnite ani na moderné vedecké centrum iQLANDII s planetária, DinoPark alebo Technické múzeum.

Za relaxáciou zamierte do aquaparku s wellness centrom, ktoré je zariadené v štýle antických kúpeľov. Aquapark je súčasťou centra Babylon.

Viac informácií
Jizerské hory
Jizerské hory
Centrum Babylon v Liberci
Centrum Babylon v Liberci
Vodná nádrž Josefův Důl
Vodná nádrž Josefův Důl