Pension Radvanice v rovnomennej obci sa nachádza medzi Adršpašsko-Teplickým skalami a Jestřebími horami. V oboch oblastiach nájdete ako krásne turistické chodníky i cyklotrasy. Skromnejšie ubytovanie s polpenziou je skôr pre nenáročných hostí, ktorí si miesto na luxus potrpia na rôznorodé možnosti športového a turistického vyžitia v mieste pobytu.

O ubytovaní

V Jestřebích horách si užijete pobyt plný krásnej prírody, skvelých výletov, príjemnej relaxácie a pohody v Penzióne Radvanice. Nájdete ho v ideálnej polohe v Broumovskom výbežku blízko Adršpašsko-Teplických skál. Navštívte v okolí miesta ako Múzeum bratří Čapků (10 km), Adršpašské skaly (10 km), Teplické skaly (16 km), Broumovské steny (18 km) či vzdialenejší Broumovský kláštor (30 km) a vedzte, že nebudete ľutovať ani jeden výlet. V zime si zalyžujte v najbližšom lyžiarskom areáli Radvanice (1,1 km) alebo sa vydajte spoznať krásnu prírodu na bežkách.

Kde budete spať?

V Pensione Radvanice sa môžete ubytovať v apartmáne s vlastnou kúpeľňou. Ešte lacnejším variantom je ale ubytovanie v jednej z izieb Standard so zdieľanou kúpeľňou a toaletou.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou švédskych stolov a trojchodové večere, ktoré si budete môcť vybrať vždy z 2 rôznych jedál, vás budú čakať priamo v penzióne.

Kde budete relaxovať?

Po celodenných športových výkonoch v krásnom CHKO Broumovsko si budete môcť tiež prenajať celú saunu alebo tenisové kurty len sami pre seba.

Cestujete s deťmi?

V priestoroch a okolí penziónu nájdete detský kútik a ihrisko s pieskoviskom, šmýkačkami a detskými domčekmi.

Niečo naviac

Poteší vás aj úschovňa lyží a bicyklov, zahrať si môžete aj stolný futbal alebo biliard.

Pension Radvanice

Pension Radvanice

Radvanice 170 , Trutnov-Radvanice
Česká republika

+420 603 427 884

pensionradvanice@email.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,7 km
Zjazdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Adršpachu

Lyžovanie v AdršpachuTip na výlet

Do Adršpachu sa síce bežne chodí predovšetkým za skalami a CHKO Broumovsko, v zime sa vám tu ale naskytne hneď niekoľko ďalších možností, ako aktívne stráviť dovolenku. V Adršpachu nájdete viacero lyžiarskych areálov s rôznymi veľkosťami, kde si na svoje prídu skúsení lyžiari, začiatočníci, snowboardisti aj rodiny s deťmi. Vzhľadom k tomu, že Adršpach väčšinou nebýva prvou voľbou pri výbere zimnej dovolenky, pri vlekoch nebudete príliš dlho čakať a zjazdovky budú skôr prázdne než plné.

Aké lyžiarske areály tu nájdete?

  • Lyžiarsky areál Mladé Buky so 7 vlekmi, snowparkom s prekážkami, trojsedačkovou lanovkou a 5,1 km denne kvalitne upravovaných a zasnežovaných zjazdoviek.
  • Family Ski Park je vďaka miernemu sklonu zjazdoviek prvou voľbou na lyžiarsku dovolenku s vašimi najmenšími.
  • Skiareál Petříkovice ponúka viac ako 3,5 km upravovaných zjazdoviek strednej náročnosti, ale aj detský vlek.
  • Ski areál HARTMAN sa môže pýšiť mimoriadne širokými modrými, červenými aj čiernymi zjazdovkami.
  • V lyžiarskom areáli Panská stráň, menšom stredisku s tromi zjazdovkami, vás poteší tiež udržiavaný 550 metrov dlhý bežkársky okruh.
  • Skiareál Olešnice v Orlických horách poskytuje zábavu na 4 zjazdovkách, 3 vlekoch, detskom ihrisku s nekonečným lanom a vo vykurovanom skibare.
Viac informácií
Ski areál Arrakis (Žacléř - Prkenný Důl)
Ski areál Arrakis (Žacléř - Prkenný Důl)
Beh na lyžiach pri Adršpašsko-teplických skalách
Beh na lyžiach pri Adršpašsko-teplických skalách
Adršpašské skaly
Adršpašské skaly