Luxusné pobyty v Česku

O nič sa nestarajte a nechajte sa kráľovsky rozmaznávať. Na bezstarostný oddych, jedinečný servis a hlavne nadštandardné ubytovanie sa tešte vďaka výberu luxusných hotelov v náručí krásnej českej prírody či akčnej metropoly.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Beskydy sú úžasné a Beskydský hotel RELAX tiež. Na Travelkingu si ho zakúpilo už 10 000 zákazníkov a mnohí sa sem vracajú opakovane. Je síce pravda, že hotel nie je najmodernejší, to mu ale každý (vrátane mňa) dokáže odpustiť, pretože všetko, od príchodu až do odchodu, je jednoducho výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Pobyt v Penzióne Solid Spa Superior **** sme si naozaj užili. Romantická výzdoba izby a pozornosť vo forme ovocia a čokolády nás potešila hneď pri príchode. Izba bola útulne a moderne zariadená. Pri raňajkách sme ocenili príjemné posedenie v pokojnej záhrade s výhľadom do prírody. Penzión má výbornú polohu pre podnikanie výletov do okolia a po návrate si môžete pekne oddýchnuť v saune. Z výletov odporúčam navštíviť hrad Kost, Mníchove Hradiště a krásou okolitú prírodu. My sme zvolili Příhrazské skaly, ktoré nie sú tak známe ako tie Prachovské, vďaka tomu nie sú preľudnené a výhľady sú tu rovnako očarujúce.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Je dobré chcieť pre seba len to najlepšie. Hoďte preto starosti za hlavu a doprajte si luxusný pobyt v susednom Česku, kde vás čakajú len tie najlepšie služby a rozmaznávanie. V špičkových hoteloch z nášho výberu sa o vás budú starať skutočne kráľovsky - užijete si lahodnú stravu, profesionálny personál, krásne interiéry aj okolie ubytovania a niekde tiež odpočinok vo wellness. Necháte sa zlákať?

Kams a vydať na luxusný pobyt v Česku?

Za prepychom sa môžete vydať do miest, ktoré milujú aj zahraniční turisti a celebrity. Niet teda divu, že hlavne v prekrásnej Prahe s nespočtom pamiatok svetového významu objavíte aj tie najluxusnejšie hotely. O vaše dokonalé pohodlie sa postarajú aj v kúpeľných Karlových Varoch, ktoré pravidelne vítajú popredných politikov a filmové hviezdy. Užívajte si rovnaké rozmaznávanie ako oni a ubytujte sa v tunajších hoteloch ovešaných mnohými hviezdičkami. V mnohých z nich si doprajete i relax vo wellness či masáže.

Luxusný pobyt si doprajete aj uprostred českých hôr. Mnoho špičkových hotelov sa totiž nachádza v tunajších Jeseníkoch alebo v Krkonošiach, kde si okrem prvotriednej starostlivosti užijete tiež turistiku či lyžovanie v nádhernej prírode. Na južnej Morave sa zas tešte na návštevu vinárskych pivničiek.