Luxusné pobyty v Česku

O nič sa nestarajte a nechajte sa kráľovsky rozmaznávať. Na bezstarostný oddych, jedinečný servis a hlavne nadštandardné ubytovanie sa tešte vďaka výberu luxusných hotelov v náručí krásnej českej prírody či akčnej metropoly.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Boutique Hoteli Corso **** sme boli veľmi spokojní. Určite by som vyzdvihla prístup personálu a celkovú kvalitu služieb. Po nedávnej rekonštrukcii sú interiéry hotela doslova luxusné. Gastronómia je tu na vysokej úrovni, aj keď na niečom by sa určite zapracovať dalo. Najviac sa nám páčilo nádherné wellness centrum, bohaté raňajky a krásny výhľad z izby na centrum a rieku. Do hotela by som sa rada ešte niekedy vrátila, počas pobytu som si pripadala ako princezná v rozprávke.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Hotel je ideálnou voľbou pre návštevu Prahy. Je moderný, komfortný a má vlastnú kulinársku reštauráciu. Prostredie prírodnej rezervácie je pokojné a príjemné, ako by sa hotel ani nenachádzal v Prahe. Zároveň je ale dobre dostupný autom a blízka zastávka metra umožňuje rýchle cestovanie do centra mesta za pamiatkami. Osobne sa mi najviac páčilo moderné fitness a wellness s terasou, výhľadom do záhrady a holistickým, sviečkami osvieteným interiérom.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Je dobré chcieť pre seba len to najlepšie. Hoďte preto starosti za hlavu a doprajte si luxusný pobyt v susednom Česku, kde vás čakajú len tie najlepšie služby a rozmaznávanie. V špičkových hoteloch z nášho výberu sa o vás budú starať skutočne kráľovsky - užijete si lahodnú stravu, profesionálny personál, krásne interiéry aj okolie ubytovania a niekde tiež odpočinok vo wellness. Necháte sa zlákať?

Kams a vydať na luxusný pobyt v Česku?

Za prepychom sa môžete vydať do miest, ktoré milujú aj zahraniční turisti a celebrity. Niet teda divu, že hlavne v prekrásnej Prahe s nespočtom pamiatok svetového významu objavíte aj tie najluxusnejšie hotely. O vaše dokonalé pohodlie sa postarajú aj v kúpeľných Karlových Varoch, ktoré pravidelne vítajú popredných politikov a filmové hviezdy. Užívajte si rovnaké rozmaznávanie ako oni a ubytujte sa v tunajších hoteloch ovešaných mnohými hviezdičkami. V mnohých z nich si doprajete i relax vo wellness či masáže.

Luxusný pobyt si doprajete aj uprostred českých hôr. Mnoho špičkových hotelov sa totiž nachádza v tunajších Jeseníkoch alebo v Krkonošiach, kde si okrem prvotriednej starostlivosti užijete tiež turistiku či lyžovanie v nádhernej prírode. Na južnej Morave sa zas tešte na návštevu vinárskych pivničiek.