Luxusné pobyty v Česku

O nič sa nestarajte a nechajte sa kráľovsky rozmaznávať. Na bezstarostný oddych, jedinečný servis a hlavne nadštandardné ubytovanie sa tešte vďaka výberu luxusných hotelov v náručí krásnej českej prírody či akčnej metropoly.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch sme boli prvýkrát a pobyt sa nám veľmi páčil. Hotel stojí v peknej časti neďaleko centra s kolonádami a výhľadom na okolité hotely a do prírody. Na pobyte ma najviac nadchli procedúry – kúpeľ a masáž, príjemná bola aj relaxácia vo wellness centre s bazénom a vírivkou alebo posedenie v kaviarni. Izba bola priestranná, pohodlné postele a balkón s posedením boli príjemným bonusom. Za výlet stojí centrum Varov, kolonády alebo neďaleká Plzeň s pivovarom.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Spa Hoteli IRIS sme si užili na maximum. Hotel bol v príjemnej pokojnej lokalite a zároveň kúsok od samotného centra kúpeľov. V izbe s moderným zariadením a balkónom sme si skvele oddýchli. Na stravu v podobe bufetových raňajok a večerí sme sa vždy tešili a zakaždým sme sa skvele najedli. Od pobytu v kúpeľoch sme očakávali, že si poriadne oddýchneme, a to sa tiež splnilo. Menšie, ale skvele vybavené wellness aj špičkové procedúry nám veľmi prospeli. Možnosti výletov sú v Karlových Varoch naozaj bohaté a odporúčame pri nich ochutnať skvelé karlovarské oblátky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Je dobré chcieť pre seba len to najlepšie. Hoďte preto starosti za hlavu a doprajte si luxusný pobyt v susednom Česku, kde vás čakajú len tie najlepšie služby a rozmaznávanie. V špičkových hoteloch z nášho výberu sa o vás budú starať skutočne kráľovsky - užijete si lahodnú stravu, profesionálny personál, krásne interiéry aj okolie ubytovania a niekde tiež odpočinok vo wellness. Necháte sa zlákať?

Kams a vydať na luxusný pobyt v Česku?

Za prepychom sa môžete vydať do miest, ktoré milujú aj zahraniční turisti a celebrity. Niet teda divu, že hlavne v prekrásnej Prahe s nespočtom pamiatok svetového významu objavíte aj tie najluxusnejšie hotely. O vaše dokonalé pohodlie sa postarajú aj v kúpeľných Karlových Varoch, ktoré pravidelne vítajú popredných politikov a filmové hviezdy. Užívajte si rovnaké rozmaznávanie ako oni a ubytujte sa v tunajších hoteloch ovešaných mnohými hviezdičkami. V mnohých z nich si doprajete i relax vo wellness či masáže.

Luxusný pobyt si doprajete aj uprostred českých hôr. Mnoho špičkových hotelov sa totiž nachádza v tunajších Jeseníkoch alebo v Krkonošiach, kde si okrem prvotriednej starostlivosti užijete tiež turistiku či lyžovanie v nádhernej prírode. Na južnej Morave sa zas tešte na návštevu vinárskych pivničiek.