Luxusné pobyty v Česku

O nič sa nestarajte a nechajte sa kráľovsky rozmaznávať. Na bezstarostný oddych, jedinečný servis a hlavne nadštandardné ubytovanie sa tešte vďaka výberu luxusných hotelov v náručí krásnej českej prírody či akčnej metropoly.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Avanti **** sme boli spokojné. Izba bola priestranná, útulná a našli sme v nej všetko na komfortný pobyt – pohodlnú posteľ a ako bonus aj veľký balkón. Ráno sme sa posilnili výbornými raňajkami, kde si každá z nás pochutnala na svojich obľúbených pokrmoch. Veľkou výhodou hotela je aj strešné wellness centrum s vírivkou a saunou. Škoda len, že v deň pobytu bola vírivka nedostupná. Tak snáď nabudúce. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela perfektne prispôsobené na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si vychutnali prechádzku pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Je dobré chcieť pre seba len to najlepšie. Hoďte preto starosti za hlavu a doprajte si luxusný pobyt v susednom Česku, kde vás čakajú len tie najlepšie služby a rozmaznávanie. V špičkových hoteloch z nášho výberu sa o vás budú starať skutočne kráľovsky - užijete si lahodnú stravu, profesionálny personál, krásne interiéry aj okolie ubytovania a niekde tiež odpočinok vo wellness. Necháte sa zlákať?

Kams a vydať na luxusný pobyt v Česku?

Za prepychom sa môžete vydať do miest, ktoré milujú aj zahraniční turisti a celebrity. Niet teda divu, že hlavne v prekrásnej Prahe s nespočtom pamiatok svetového významu objavíte aj tie najluxusnejšie hotely. O vaše dokonalé pohodlie sa postarajú aj v kúpeľných Karlových Varoch, ktoré pravidelne vítajú popredných politikov a filmové hviezdy. Užívajte si rovnaké rozmaznávanie ako oni a ubytujte sa v tunajších hoteloch ovešaných mnohými hviezdičkami. V mnohých z nich si doprajete i relax vo wellness či masáže.

Luxusný pobyt si doprajete aj uprostred českých hôr. Mnoho špičkových hotelov sa totiž nachádza v tunajších Jeseníkoch alebo v Krkonošiach, kde si okrem prvotriednej starostlivosti užijete tiež turistiku či lyžovanie v nádhernej prírode. Na južnej Morave sa zas tešte na návštevu vinárskych pivničiek.