Luxusné pobyty v Česku

O nič sa nestarajte a nechajte sa kráľovsky rozmaznávať. Na bezstarostný oddych, jedinečný servis a hlavne nadštandardné ubytovanie sa tešte vďaka výberu luxusných hotelov v náručí krásnej českej prírody či akčnej metropoly.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Marketingový tím


Je dobré chcieť pre seba len to najlepšie. Hoďte preto starosti za hlavu a doprajte si luxusný pobyt v susednom Česku, kde vás čakajú len tie najlepšie služby a rozmaznávanie. V špičkových hoteloch z nášho výberu sa o vás budú starať skutočne kráľovsky - užijete si lahodnú stravu, profesionálny personál, krásne interiéry aj okolie ubytovania a niekde tiež odpočinok vo wellness. Necháte sa zlákať?

Kams a vydať na luxusný pobyt v Česku?

Za prepychom sa môžete vydať do miest, ktoré milujú aj zahraniční turisti a celebrity. Niet teda divu, že hlavne v prekrásnej Prahe s nespočtom pamiatok svetového významu objavíte aj tie najluxusnejšie hotely. O vaše dokonalé pohodlie sa postarajú aj v kúpeľných Karlových Varoch, ktoré pravidelne vítajú popredných politikov a filmové hviezdy. Užívajte si rovnaké rozmaznávanie ako oni a ubytujte sa v tunajších hoteloch ovešaných mnohými hviezdičkami. V mnohých z nich si doprajete i relax vo wellness či masáže.

Luxusný pobyt si doprajete aj uprostred českých hôr. Mnoho špičkových hotelov sa totiž nachádza v tunajších Jeseníkoch alebo v Krkonošiach, kde si okrem prvotriednej starostlivosti užijete tiež turistiku či lyžovanie v nádhernej prírode. Na južnej Morave sa zas tešte na návštevu vinárskych pivničiek.