Dovolenka v Piešťanoch

Kúpele Piešťany a termálna minerálna voda dokážu zázraky. Z hĺbky 2 000 metrov tu vyviera celkom 10 liečivých prameňov s teplotou 67 - 69 °C. Populárne je obzvlášť piešťanské sírne bahno, zábaly z neho majú liečivé účinky na výživu chrupavky a svalov.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Slovenské kúpeľné mesto Piešťany ponúka bohaté možnosť vyžitia. Môžete si tu užiť prechádzky po kúpeľnej kolonáde, relaxáciu vo wellness aj kúpeľoch, liečebné procedúry aj výlety po okolí. Na dosah sú napríklad Malé Karpaty.

Piešťany - kolonády, kúpele a procedúry

Piešťanská termálna voda a liečivé bahno sú svetovo preslávené pre svoje účinky. Pomáhajú liečiť reumatizmus, pohybový aparát aj nervový systém. Okrem bahenných zábalov si môžete dopriať aj ďalšie procedúry, napríklad balneoterapiu, uhličitú kúpeľ, magnetoterapiu. V termálnych kúpeľoch nájdete dva bazény - zrkadlisko s termálnou sírnou vodou a bahnisko s prídavkom sírneho bahna.

Ak si chcete bazény či procedúry užiť a mať ich rovno v cene balíčka, dívajte sa po pobytoch v Piešťanoch s procedúrami. Odporúčame tiež ubytovanie s vlastným wellness, kde si užijete vírivku, saunu či bazén.

Čo v Piešťanoch stojí za návštevu? Prejdite si Kúpeľný ostrov s Fontánou štyroch prezidentov a nevynechajte ani Kolonádový most. Nájdete tu tiež mestský park s Domom umenia a Balneologické múzeum.

Chcete sa vydať do Piešťan na víkendový pobyt? Stihnite všetky lákadlá mesta aj procedúry vďaka nášmu cestovateľskému itineráru, v ktorom nájdete tie parádne tipy na výlety.