All inclusive dovolenka

Nerobte si počas pobytu starosti vôbec s ničím, ani s varením. Ak zvolíte variant pobytu s all inclusive, môžete sa tešiť na vynikajúce miestne i medzinárodné pokrmy a tiež na nápoje počas celého dňa.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím


All inclusive dovolenka je skvelým spôsobom, ako si užiť 100 % pohodlie počas svojho pobytu. Vďaka tomuto typu dovolenky si môžete užiť jedlá neobmedzene po celý deň. Často tiež obsahuje rôzne aktivity a ďalšie služby, ktoré sú dostupné priamo v rámci hotela alebo rezortu.

O jedlo a zábavu sa starať nemusíte

Hľadaniu jedla alebo reštaurácií sa počas tejto dovolenky úplne vyhnete, pretože all inclusive zahŕňa kompletné stravovanie. Získate neobmedzený prístup ku všetkým jedlám a nápojom vo vybraných reštauráciách a baroch. Môžete si vychutnať bohatú ponuku bufetov s rôznymi pokrmami, ktoré uspokoja rôzne chute a preferencie. All inclusive často zahŕňa aj tematické večery a špeciálne gastronomické zážitky, ktoré vám umožnia objavovať rôzne kuchyne a chute.

Pri all inclusive dovolenke sa nemusíte starať ani o drobnosti, ako je občerstvenie počas dňa. Môžete si vziať so sebou na pláž alebo k bazénu lahodné občerstvenie, ktoré je k dispozícii v rámci balíčka.

All inclusive dovolenka tiež často zahŕňa rôzne aktivity a zábavu priamo v rámci rezortu. Môžete si užiť , vodné šmykľavky, fitness centrá, wellness a kúpele, animačné programy, športové aktivity, večerné show a mnoho ďalšieho. Niektoré hotely môžu dokonca ponúkať neobmedzené využitie niektorých vodných športov.

Jedným z najväčších benefitov all inclusive dovolenky je, že sa môžete plne sústrediť na relaxáciu a odpočinok. Nemusíte sa starať o organizáciu jedla, nakupovanie alebo hľadanie zábavy mimo hotela. Môžete si jednoducho užiť všetko, čo je vám ponúkané, a vychutnať si pohodlie a luxus.