Dovolenka v Bratislave

Vydajte sa do čarovnej Bratislavy, v ktorej sa môžete vydať na návštevu množstva pamiatok. Malé, ale krásne historické centrum ponúka štýlové kaviarne a reštaurácie a hlavnú dominantu mesta - nádherný Bratislavský hrad.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V prvej chvíli som bola z budovy a izieb, ktoré pôsobia starším dojmom, mierne sklamaná. Prvotné negatívne dojmy však zmizli, akonáhle som vstúpila do privátneho wellness, ktoré je moderné, priestranné, krásne osvetlené a jeho pohodovú atmosféru dokresľuje príjemná hudba v pozadí. Hotel Modena *** by som odporučila tým, ktorí nevyžadujú luxusné ubytovanie, ale stačí im jednoduchá izba na prespanie, a zároveň si chcú užiť relaxáciu v súkromnom wellness, kde nebudú utláčaní ostatnými hosťami.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Junior Sales Manager

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Bratislavu by mal raz za život navštíviť každý. Nielen preto, že ide o hlavné mesto Slovenska, ale hlavne kvôli nespočtu zaujímavých pamiatok, nákupných centier, atrakcií a parádnych kultúrnych akcií, ktoré sa tu pravidelne konajú. Na spoznanie Bratislavy si preto vyhraďte hneď niekoľko dní. S výberom ubytovania vám radi poradíme.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Bratislave?

Dovolenku v Bratislave si užijete ako vo dvojici, tak s celou rodinou. A keď už sa chystáte do hlavného mesta, doprajte si pobyt plný luxusu, po akom už dlho túžite - Bratislava k nemu priam vyzýva. Cez deň vás tu zlákajú romantické prechádzky uličkami a ochutnávanie gastronomických špecialít. Za znamenitým vínom sa vydajte do Národného salónu vín, kde su doprajete ochutnávku najlepšieho vína zo Slovenska. O večernú zábavu sa potom postará Slovenské národné divadlo alebo hudobný klub KC Dunaj.

Rodinnú dovolenku si najlepšie vychutnáte vtedy, ak sa s deťmi vyberiete do Zoologickej záhrady s DinoParkom. Ďalšie dni navštívte napríklad Bratislavský hrad a poprechádzajte sa okolo nábrežia Dunaja, alebo zamierte do zrkadlového bludiska v Galérii Multium. Aby ste sa vyhli nekonečnému cestovaniu z jedného rohu mesta do druhého, ubytujte sa čo najbližšie k centru, nech máte všetky turistické ciele čo najbližšie. Pri ubytovaní v centre je neprekonateľnou výhodou parkovanie zadarmo, ktoré budete mať zabezpečené v rámci balíčka.

Chystáte sa do Bratislavy na víkendový pobyt? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára zo série Víkendovky a inšpirujte sa našimi tipmi na výlety.