Pobyt cez víkend o 3 týždne

Chystáte sa na víkendový pobyt s trojtýždňovým predstihom? Skvelá voľba! Dovolenku stihnete v pohode naplánovať, ale nebudete čakať dlho. Ponúkame pobyty romantického, relaxačného i turistického rázu, vybrať môžete aj typ stravovania.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím


Ak ste tak trochu spontánni, ale napriek tomu máte radi nejaké to plánovanie, pobyty cez víkend o 3 týždne sú pre vás to pravé orechové. My v Travelkingu máme všetko pre to, aby aj pobyt za pár týždňov stál za to a bol presne podľa vašich chutí a preferencií. Chcete vyraziť k vode, niekam s deťmi, kde sa rozhodne nebudú nudiť, do kúpeľov alebo napríklad za vínom? Máme všetko, a to ako u nás, tak aj v zahraničí.

Inšpirujte sa, ako si výlet čo najlepšie užiť

Pretože víkend za 3 týždne je relatívne za dlho, môžete si dovolenku aspoň trochu naplánovať. V tom vám môže výrazne pomôcť ponuka výletov pri každom pobyte alebo naša nabitá Travelpedia. Vďaka nášmu blogu potom môžete objaviť To NAJ z danej lokality alebo aj podrobné itineráre víkendových výletov, ktorými sa môžete nechať inšpirovať.

Pozrieť sa môžete aj na našu ponuku hotelov a penziónov, ktoré majú voľno tento víkend či budúci víkend.