Pobyt cez víkend o 3 týždne

Chystáte sa na víkendový pobyt s trojtýždňovým predstihom? Skvelá voľba! Dovolenku stihnete v pohode naplánovať, ale nebudete čakať dlho. Ponúkame pobyty romantického, relaxačného i turistického rázu, vybrať môžete aj typ stravovania.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ak ste tak trochu spontánni, ale napriek tomu máte radi nejaké to plánovanie, pobyty cez víkend o 3 týždne sú pre vás to pravé orechové. My v Travelkingu máme všetko pre to, aby aj pobyt za pár týždňov stál za to a bol presne podľa vašich chutí a preferencií. Chcete vyraziť k vode, niekam s deťmi, kde sa rozhodne nebudú nudiť, do kúpeľov alebo napríklad za vínom? Máme všetko, a to ako u nás, tak aj v zahraničí.

Inšpirujte sa, ako si výlet čo najlepšie užiť

Pretože víkend za 3 týždne je relatívne za dlho, môžete si dovolenku aspoň trochu naplánovať. V tom vám môže výrazne pomôcť ponuka výletov pri každom pobyte alebo naša nabitá Travelpedia. Vďaka nášmu blogu potom môžete objaviť To NAJ z danej lokality alebo aj podrobné itineráre víkendových výletov, ktorými sa môžete nechať inšpirovať.

Pozrieť sa môžete aj na našu ponuku hotelov a penziónov, ktoré majú voľno tento víkend či budúci víkend.