Víno

Nie nadarmo bolo víno po stáročia nápojom kráľov. Nech už ste fanúšikom ktorejkoľvek odrody, sladkých vín či suchých vín, bieleho alebo červeného, lahodný mok z hrozna iste ešte viac spríjemní vašu dovolenku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Keď sa povie víno, väčšine z vás sa iste hneď vybavia nádherné vinice s vínnou révou na južnej Morave, len kúsok za slovenskými hranicami. A niet divu. Práve tu nájdete najviac viníc, vinárov a vínnych pivníc v Česku. Chcete sa vydať na pobyt, kde si užijete vína dosýta? Hľadajte tiež, kde vám ponúknu vínnu degustáciu či dokonca neobmedzenú konzumáciu vína.

Kam za pobytom plným vína?

Pokiaľ hľadáte vyslovene pobyty vo vinárskej oblasti, bude ten najlepší variant sa vydať na Pálavu, do Znojma, do Lednice a Valtíc alebo napríklad do Bzenca... Nádherné miesta, ktoré sú bohaté na víno. Pokiaľ vás viac láka vyraziť do zahraničia a chcete to spojiť s ďalšími výletmi, skúste Maďarsko.

Okrem ubytovania vo vinárskej oblasti sa často môžete tešiť napríklad na degustáciu vín s výkladom či neobmedzenú konzumáciu vybraných druhov vín či burčiaku (podľa sezóny) počas jedného alebo viacerých večerov. Veľakrát v balíčku nájdete aj ďalšie výhody ako je darček v podobe fľaše vína, alebo možnosť prehliadky viníc či vínnych pivníc.