Vydajte sa na pobyt do Lednice a ubytujte sa v Penzióne Hippoclub, ktorý leží blízko nádherného zámku a parku (UNESCO). Užite si tiež romantickú prechádzku v kočiari zámockou záhradou až k Minaretu aj skvelú polpenziu s džbánikom vína.

Overené Travelkingom

“Hotel Hippoclub Lednice je prvý český hotel, ktorý sme na Travelkingu ponúkali, a preto bude vždy mojou srdcovou záležitosťou. Umiestnenie hotela je úplne dokonalé, z izby naozaj stačí prejsť pár krokov a ste v nádhernom lednickom parku.”

Tomáš Čmelík - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené v: Júni 2014

O ubytovaní

Užite si odpočinkový pobyt v tichej lokalite južnej Moravy v Penzióne Hippoclub Lednice v blízkosti zámku Lednice a zámockej záhrady. K zámku Lednice to budete mať pešo 5 minút, k Minaretu potom krásnou prechádzkou Lednicko-valtickým areálom 15 minút. Zavítajte tiež k rozprávkovému zámku Valtice (9,5 km), ktorý vás zaujme honosnou architektúrou.

Pokiaľ vás bude lákať výlet autom, vydajte sa cca 15 km do obľúbeného moravského mestečka Mikulova. Prezrite si miestny zámok, kde v súčasnosti sídli Regionálne múzeum v Mikulove, alebo vystúpte na vyhliadkovú (pôvodne delostreleckú) vežu Kozí hrádek. V okolí môžete preskúmať aj krasové jaskyne Na Turoldu (16,6 km) s pôvabným smaragdovým jazierkom. Neďaleký Amfiteáter pod Turoldom (16,7 km) je zase obľúbeným dejiskom rôznorodých kultúrnych podujatí.

V lete si zájdite napríklad k vodnej nádrži Nové Mlýny (13,6 km), ktorá je rajom kúpania aj vodných športov. Pokiaľ nie je práve počasie na kúpanie, vyskúšajte Aqualand Moravia (28,4 km), jeden z najväčších a najmodernejších aquaparkov v Českej republike, kde sa nielen zabavíte množstvom atrakcií, ale užijete si aj skvelý relax vo wellness. V zime zase budete mať ideálnu príležitosť navštíviť vianočné trhy v Břeclave, ktorá je vzdialená len cca 10 km.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v komfortnej izbe s možnosťou prístelky. O vaše pohodlnie bude postarané – súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a nechýba ani WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej sedliackej reštaurácii si užijete príjemné posedenie, domáce špeciality, najmä českej kuchyne, a kvalitné víno z miestnej vinotéky.

Kde budete relaxovať?

V lete vám na oddych a osvieženie poslúži vonkajší bazén.

Cestujete s deťmi?

V blízkosti penziónu nájdete detské ihrisko, kde si vaše dieťa môže užiť jazdenie na poníkovi až do zámockej záhrady.

Niečo naviac

Objednať si môžete aj romantickú prechádzku na koči po zámockom parku.

Penzion Hippoclub Lednice

Penzion Hippoclub Lednice

ul. 21. dubna 4 , Lednice na Moravě
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hippoclub Lednice, s.r.o IČ: 60755679


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 20 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zastávka
100 m
Aquapark
28 km

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál Tip na výlet

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Ide o najrozsiahlejší krajinný celok v Európe a je od roku 1996 zapísaný ako súčasť svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo patrí medzi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámok Lednice
  • Zámok Valtice
  • Janův hrad

Okrem krásnych zámkov s udržiavanými zámockými záhradami sa môžete vydať k Minaretu a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollonov chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámoček, Obelisk a Rendes-vous.

Viac informácií
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Mikulov
Mikulov