Užite si pohostinný Slovácký kraj a zájdite si na pobyt do Hotela Lidový dům v Bzenci. Čakajú vás pohodlné izby, chutná polpenzia, fľaša vína na privítanie aj ochutnávka vín s neobmedzenou konzumáciou. Navštívte tiež zámok Bzenec len 2 minúty od hotela.

O ubytovaní

Hotel Lidový dům *** nájdete v centre vinárskej obce Bzenec na Slovácku. Objavujte krásy mesta, vydajte sa do skanzenu Strážnice (9 km), na zámok Milotice (12 km), alebo do ZOO v Hodoníne (22 km).

Kde budete spať?

Novo zrekonštruovaný hotel ponúka pohodlné ubytovanie v izbách zariadených jednoduchým dreveným nábytkom, s posteľou so zdravotným matracom, televíziou, WiFi pripojením a vlastnou modernou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu a večere s tromi chodmi si vychutnáte v elegantnej hotelovej reštaurácii s krbom. Tešte sa na výdatné jedlá českej i medzinárodnej kuchyne. Zájsť môžete do pivnice zariadenej v štýle prvej republiky, kde sa čapujú pivá z Plzeňského Prazdroja. V teplých dňoch je k dispozícii vonkajšie posedenie.

Kde budete relaxovať?

Hotel nedisponuje vlastným wellness centrom, môžete si však objednať niektorú z masáží, ktorá vám bude poskytnutá na izbe.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený vonkajší detský kútik s trampolínou a preliezačkami.

Hotel Lidový dům ***

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310 , Bzenec
Česká republika

+420 775 500 500

recepce@hotellidovydum.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
16,8 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
14,4 km

Tipy na výlet

Bzenec

BzenecTip na výlet

V Bzenci sa naozaj nudiť nebudete. K návšteve tu láka hneď niekoľko významných historických pamiatok. Najznámejší je asi návršie Starý hrad, kde však v súčasnosti žiadny hrad nenájdete, jeho existenciu však dokladá torzo kaplnka sv. Floriána a Šebestiána. Pokochať sa môžete aj budovou novogotického zámku Bzenec, ktorý je síce k prehliadke neprístupný, ale viac sa o ňom dozviete pri prehliadke v Zámockom vinárstve. Zaujímavosť: V zámockom parku nájdete dve lipy, ktoré sú najstaršími stromami na Morave a rástli tu vraj už za kráľa Přemysla Otakara II.

Viac informácií
Veselí nad Moravou
Veselí nad Moravou
Baťov kanál
Baťov kanál
Zámok Milotice
Zámok Milotice