Užite si pohostinný Slovácký kraj a zájdite si na pobyt do Hotela Lidový dům v Bzenci. Čakajú vás pohodlné izby, chutná polpenzia, fľaša vína na privítanie aj ochutnávka vín s neobmedzenou konzumáciou. Navštívte tiež zámok Bzenec len 2 minúty od hotela.

O ubytovaní

Hotel Lidový dům *** nájdete v centre vinárskej obce Bzenec na Slovácku. Objavujte krásy mesta, vydajte sa do skanzenu Strážnice (9 km), na zámok Milotice (12 km), alebo do ZOO v Hodoníne (22 km).

Kde budete spať?

Novo zrekonštruovaný hotel ponúka pohodlné ubytovanie v izbách zariadených jednoduchým dreveným nábytkom, s posteľou so zdravotným matracom, televíziou, WiFi pripojením a vlastnou modernou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu a večere s tromi chodmi si vychutnáte v elegantnej hotelovej reštaurácii s krbom. Tešte sa na výdatné jedlá českej i medzinárodnej kuchyne. Zájsť môžete do pivnice zariadenej v štýle prvej republiky, kde sa čapujú pivá z Plzeňského Prazdroja. V teplých dňoch je k dispozícii vonkajšie posedenie.

Kde budete relaxovať?

Hotel nedisponuje vlastným wellness centrom, môžete si však objednať niektorú z masáží, ktorá vám bude poskytnutá na izbe.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený vonkajší detský kútik s trampolínou a preliezačkami.

Hotel Lidový dům ***

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310 , Bzenec
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
16,8 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
14,4 km

Tipy na výlet

Slovácko

SlováckoTip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámok Buchlovice
  • pútnické miesto Velehrad

Vydajte sa aj do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou. V Starém Měste navštívte Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo.

Viac informácií
Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
Veselí nad Moravou
Veselí nad Moravou
Bzenec
Bzenec